Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@marek-krakow: są firmy gdzie mają taką politykę. Np. jakieś korpo z taką polityką lub średniej wielkości firmy, które mają takie wymagania bo np. klient wymaga, żeby dostęp do danych mieli tylko pracownicy. I nawet jak są jakieś podzlecenia to musi to przechodzić przez kogoś z firmy na UoP, bo inaczej nikt z zewnątrz nie ma dostępu. Dziwne są czasem wymagania klientów lub prawne. Jeśli firma ma stały duży strumień prac to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ponton: wiele firm na B2B daje urlop. Oczywiście oficjalnie to są "płatne dni wolne od święcenia usług". Wiele również chorobowe i opiekę nad dzieckiem.

Jak nie dają to trzeba to sobie do stawki doliczyć.

Ale za to na UoP nie możesz sobie kosztów wliczać.
@marek-krakow: na swoim przykładzie Ci powiem, że ja obecnie nie chciałabym mieć B2B. Jestem juniorem, mam jeszcze poniżej 26 rż więc podatek mi odpada, a potem będę mogła mieć podwyższone KUP. Przymierzam się do kredytu hipotecznego, więc tu UoP lepszy zdecydowanie. Ponadto po kilku latach zlecenia doceniam fakt posiadania płatnych urlopów i L4. No i z racji tego, że mam płeć jaką mam i to ja będę musiała urodzić przyszłego dziedzica