Wpis z mikrobloga

Mamy czwartek, jest więc i kolejny wpis, lecimy z kolejnymi postaciami z bannera Goku, dziś omówimy sobie w podobny sposób jak GT Vegetę drugą postać z którą się pojawił w kwietniu, czyli GT ssj Goku, czyli drugi według mnie najlepszy dfe tur na obecną chwilę więc zapraszam.

Z tym Goku miałem podobną przygodę co z Vegetą, jednak jego mi nie było szkoda, prawdopodobnie na bannery w których się znajdował wydałem max 200 dsów i tyle, pomimo tego że jest super ofensywną postacią. Jego częściej da się spotkać w listach znajomych choć i tak samo jak z Vegetą niektórzy nie doceniają tych postaci, ale zacznijmy od początku.

Tak samo jak Vegeta jest liderem GT Heroes, oraz Goku's family. GT Heroes dostają 3 ki i 170% hp, ataku i defa, ta kategoria jak wspominałem parę wpisów temu jest bardzo mała, ale mimo tego posiada bardzo dobre, a także jedne z najlepszych postaci w grze typu ssj4 z rocznic, gogetę, czy nawet sub karty które z nimi wyszły czyli Gotena i Trunksa oraz Gohana i Gotena, którzy z tym Goku będą zawsze działać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo update z podobnymi nazwami sprawia że możemy grać ssj4 z obu rocznic a obie wersje są bardzo dobre i nadają się na wiele eventów.
Goku's Family dostaje 3 ki oraz 150% hp, ataku i defa, jest cholernie dużą kategorią, mamy tam postacie takie jak Lr Gobros, Lr Gohan, TEQ Gohan, czy WT Gohan, a lista leci dalej, jest to duża kategoria w której można znaleźć coś dla siebie.

Jego sa podnosi atak o 50% i def o 30% na 1 turę, oraz obniża def przeciwnikowi o 50%, atak w jego kicie jest naprawdę przydatny, a o nim zaraz porozmawiamy dalej w pasywce.

Pasywka zaczyna się podobnie jak z Vegetą, 180% ataku i 120% defa, 120% defa na start jest dobre, ale 180% ataku przy tym co dalej ma to zajebista sprawa. Zmienia randomowe kule na rainbow orby, oraz dostaje 20% ataku przy sa za każdą zebraną kulę, tu jest właśnie za zmiana, o ile wolę 10% ataku i defa Vegety to Goku ten jest nastawiony na pełne nukowanie przeciwników, ponieważ nie potrzebuje 2 postaci z GT Heroes w rotacji by mieć pełen atak, zamiast 50% ataku dostaje za to 50% defa, coś za coś, ale na szczęście nie zrobiono z niego STR kaioken blue Goku.

Active Skill podnosi atak i zadaje ultimate damage, a można go użyć po tym jak użyjemy 4, lub więcej super ataków w walce, znowu ten sam problem mam jak z Vegetą, nie będzie to Active na krótkie venty, lecz na te dłuższe, czyli te które bardziej wolę i dlatego nie rozumiem ludzi co piszą że wymagania są okropne ( ͡º ͜ʖ͡º).

Przechodzimy do linków i tu jest podobnie jak w przypadku Vegety, niestety jego jedynym link partnerem z 6 połączeniami jest GT ssj2 Goku, który jest ciekawy, ma stackowanie, ma defa, ale no imo jakby go naprostowali poprzez eza, to byłbym zadowolony. Dalej mamy 5 linków gdzie możemy znaleźć takie postacie jak LR fuzje z 3 rocznicy, GT Vegetę czy ssj4 Goku. Linkuje się świetnie, ma dużą ilość postaci do linkowania się na 5 łączeniach i to jest duży plus.

Przechodzimy do kategorii a w nich możemy znaleźć bardzo dobre teamy, Pure Saiyans z pełnym składem ssj4 i STR Vegetą jako lider rozmiata eventy, Kamehameha, tu chyba nic nie musze mówić, kolejna mocna kategoria, a także Turtle School, które ma kolejne wzmocnienie.

Podsumowując - Goku ten jest niezwykle ofensywną postacią, wraz z innymi postaciami z GT Heroes jest też i dobrą defensywnie postacią, decydowania nada się na wiele eventów ze względu na atak, def oraz efekty na są, plus zamienianie orbów, według mnie obok Vegety są oni najsilniejszymi postaciami na ten moment na globalu, jeżeli chodzi o dfe tur.

Plusy:
- Niesamowity nuker, ogrom ataku
- Kolejny solidny dodatek do już w tym momencie #!$%@? teamów
- Orb changer, oraz nuker w jednym
Minusy:
- Link partnerzy na 6 linkach

No i standardowo jakiś minus musiał być, wiadomo mając 5 linków jest świetnie ale jakby dali eza temu ssj2 Goku to byłoby też fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz pytanie wolicie bardziej tego Goku czy może raczej Vegetę, chętnie poczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dokkanbattle #poradnikikozumo
Pobierz
źródło: comment_1631820952r0CH8U154xzQ4201f1dnBP.jpg
  • 5
@NepNepu wolę Goku bo mam tylko jego i boli, że bez kopii, a przydał by się na puncha. Bardzo fajna postać, liczę, że po drodze trafia się jakieś kopie. Dzięki niemu siadło lge gt małpki więc robi robotę.
@grubY_0936: akurat to wt gohan, jest on głównie dobry przez to jak wspiera teamek, szczególnie na takim super battle road, ma 30% szans na stuna z sa, ma 58% redukcji obrażeń oraz daje 2 ki i 30% ataku i defa super class, bardzo dobry floater