Wpis z mikrobloga

@RAKU19: Ja mam około 50b 45t i 5w. Czasem więcej czasem mniej. Dorzuć do tego lekki sport i zacznie się spokojne i komfortowe schodzenie. Na takim low carb polecam też zastosować IF i zejść z ilości posiłków. Mi 2 duże posiłki wystarczają aby napędzić bieganie 4x i 2x street workout w tygodniu.

to może pytanie, które z makro najbardziej chamuje redukcje?


Każde jak będziesz jadł więcej od zapotrzebowania. LC to
  • Odpowiedz
@RAKU19: jak jesteś otyły, to nic na szybko, żadnych mega restrykcji, bo polegniesz. Jedz zbilansowanie, dodaj aktywność, waga spadnie. To nie będzie trwało tydzień, tylko raczej bliżej roku (może więcej) jak wyciągniesz wszystkie asy z rękawa od razu, to potem będziesz żarł trawę z sokiem z cytryny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RAKU19: Wiem że trochę zasieje ferment ale jeżeli nie wiesz jakie posiłki ci odpowiadają najbardziej to popróbuj z różnymi dietami - czy to keto czy to low carb czy to low fat. Chudnięcie to proces w którym bardziej od proporcji makroskładników liczy się deficyt kaloryczny, a najłatwiej będzie ci go utrzymać wtedy jeśli będziesz znał swój organizm. Ja osobiście czuje się najlepiej na 35%B - 30%T - 35%W
  • Odpowiedz