Wpis z mikrobloga

Jakiś tytoń do zwijania (nie do nabijania papierosów) skrętów dla początkującego? Najlepiej jakiś taki raczej mocny, wyrazisty no ale bez przesady.

Znajomy dał mi Turner Dark, mówi że mu płuca #!$%@? czy cos xD Jego o Tytonie nie będę pytał bo to specjalista od wszystkiego i dzban.
Jak se wziołem macha to przypomniałem sobie jak paliłem za nastolatka, krajankę dziadka, kto kiedyś palił ten wie( ͡º ͜ʖ͡º)

A i kiedyś Golden Virginia paliłem, ale jakiś strasznie lekki mi się wydawał, ale smaczny. Dodam tag #narkotykizawszespoko bo do gibonów też się dodaję, aczkolwiek każdy szanujący się Rasta powie że to profanacja
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#papierosy #tyton #palenie #kiciochpyta
zenek-stefan1 - Jakiś tytoń do zwijania (nie do nabijania papierosów) skrętów dla poc...

źródło: comment_16317965048TfT30hD9PZTbTbSF3j3Vm.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: Jak do gibonów to amsterdamer. Sam też jest spoko, ale sam wolę macbarena. Dużo ludzi propsuje pueblo ale jest dość suchy. Tak czy inaczej wszystkie 3 są mega spoko. Każdy ma kilka "mocy" do wyboru.
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: Spróbuj sobie pueblo - Malik Montana go pali do skrętów XD Moim zdaniem dość spoko, ale niebiekski, beżowy jest w #!$%@? mocny i cofnęło mi dziąsła po nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@palmoos: Jeszcze jest red bull virginia green. Mieszanka klasycznego tytoniu American Blend z tytoniem Virginia (min.55% tytoniu Virginia). Myślę że powinien być dobry
@voores: ogólnie to tych macbarenów jest do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1 tak jak wyżej wymieniane Red Bull Virginia, Virginia Green, Pueblo Blue, Pueblo jest tańszy ponieważ ma 30 gram a nie 40 jak pozostałe. Moim faworytem zostaje jednak Turner ale wersja Light czyli Original, te która dał Ci kolega to hardkor xD
  • Odpowiedz
@wegiel53 kupuje zawsze tytoń w jednym sklepie i zdarza się że nie ma redulla Virginia(żółto zielony) i biorę green, który też jest bardzo spoko,ale dla mnie jest jakiś bardziej "smolasty", cięższy od tamtego i wydaje mi się bardziej suchy i mniej wydajny. Generalnie, kręcę fajki od 9 lat i do tej pory żółty redbull dla mnie jest top
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1 redbull Virginia; żółty, ewentualnie zielony(osobiście zdecydowanie wolę żółty), Turner jak najbardziej ale ten brązowy orginalny, pueblo albo jakiś macbaren jak nie ma powyższych. Zaczynałem lata temu na casablance, ale z czasem się strasznie #!$%@?. Ten z twojego posta to coś pokoju redbull zware/halfzware, paliłem chwilę ale strasznie to ciężkie na dłuższą metę. Osobiście odradzam golden Virginię, ta najdroższa która teraz kosztuje chyba 40/50zl, kilka razy kupiłem bo nie było nic innego
  • Odpowiedz