Wpis z mikrobloga

Często jadąc w trasę dodaje przejazdy na #blablacar

80% to #rozowepaski

Kilkukrotnie jechała już ze mną dziewczyna, już w sumie trochę znajoma po tych kilku przejazdach. Jeżdżę często do rodziców, to mała miejscowość a ona mieszka 10km stamtąd w takiej samej dziurze. Ciężko jest się tam dostać bez auta więc jak chce jechać to zawsze się pyta czy też jadę, zawsze ma u mnie miejsce zaklepane. Wracając.. ona lvl 30 taka 7/10 ja lvl 24 i dużo mniej niż 7 xd

Ale chodzi o to,że od kiedy 1 raz ze mną jechała to zajebiście się dogadujemy. Praktycznie przez 2-3 godziny non stop rozmawiamy, bez spoglądania nawet na chwilę w telefon. Nawet jeśli jedzie z nami ktoś jeszcze to nie ma znaczenia. Rozmawiamy w sumie o wszystkim, od totalnych pierdół po sprawy sercowe i nie tylko xd bardzo fajna laska... Najgorsze jest to,że dogaduje się z nią lepiej niż ze swoją różową xd

Raz jechała ze mną laska lvl 18 która wyglądała jak jakieś #!$%@? 50/10 no chyba nie skłamie jak powiem,że w życiu nie widziałem tak ładnej dziewczyny a trochę widziałem. Wszystko miała 50/10

I #!$%@? i przez całą drogę nic się nie odezwała i nie podchwytywała żadnego tematu, o którym rozmawiałem z osobą, która siedziała z przodu no nie jechaliśmy sami (niestety xd) zawiązkiem ja do stolicy, zapytałem czy ja podwieźć bo wybrała kawiarnie blisko mojego osiedla. Powiedziała tylko,że "kierowca zaraz przyjedzie" i #!$%@? xd

Jest jeszcze taka jedna Klaudynka 10/10 co czasami ze mną jeździ to też nic nie pogada albo śpi całą drogę, ostatnio myślałem,że będę ja budził ale wstała chwilę przed końcem trasy xd

Także tak to bywa, małe spostrzeżenie,że zdrowe łanie zazwyczaj mają #!$%@? do powiedzenia, ale nie jest to reguła ;)

#blablacar
#pasta
#przegrywowememy
  • 15