Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 185
Kurde, ale ja to mam super sąsiadów!

Kilka dni temu, nie wiem skąd, na klatce schodowej pojawiła mi się tablica, taka po której pisze się markerami. Taka okazja nie mogła zostać zmarnowana ( ͡º ͜ʖ͡º)

Moja różowa, wychodząc na babski wieczór, będąc już nieco al dente, dorwała się do markera i napisała pierwszy wpis. Później to już poszło! A, no i zostawiliśmy markera przy tej tablicy.

Niby drobiazg, ale poprawia humor i jakoś sprawia,że czuje się dobrze w swojej okolicy (ʘʘ)

#czujedobrzeczlowiek #sasiedzi #poznan

Chrzaszczu - Kurde, ale ja to mam super sąsiadów!

Kilka dni temu, nie wiem skąd, na ...

źródło: comment_1631772325pdp9lbkZy23NdW6J3iX5Le.jpg

Pobierz
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Simfecstio: te w innych kolorach też są zmazywalne. Widocznie ktoś miał swój w domu i chciał napisać innym kolorem. Nie widzę problemu. Akcja dzieje się od tygodnia i jakoś nie ma losowych znaków. Pełna kultura.

@Zerp: Nie musisz wiedzieć ;) Jeśli Ty tego nie lubisz, to tego nie robisz. Ja lubię być otoczony pozytywnymi ludźmi, więc cieszą mnie takie drobiazgi
@Chrzaszczu: Starłbym to i narysował penisa. Nie dlatego, że jestem niszczycielem dobrej zabawy, ale po prostu gdybym to ja się natknął na taką tablicę, to widok pospolitego zeszytowego siura bardziej by mnie rozbawił niż takie z dupy tekściki, hejka, #!$%@?, chodźmy na kawusię wariatki. Zresztą po piśmie widać, że same baby.

Siur ma być, ładny dorodny, poprawiany przez kolejnych decydentów markerowych, a nie jakieś #!$%@?. Siur to siur, pierwsza myśl, wszystkich