Wpis z mikrobloga

  • 456
Idź do lekarza rodzinnego, powiedz że boli Cię gardło i masz katarek, cyk test na covid, bierz pan witaminki (XD) 3 lata wcześniej - idź do lekarza, powiedz że boli Cię gardło i masz katarek, no sprawdźmy te gardelko, uu zapalenie, angina, tutaj proszę receptę na antybiotyk i syropek, tydzień l4 jak się nie poprawi może pan przyjść jeszcze raz. Kurtyna, zakażenia rosną, zamknąć lasy, założyć kagańce
#koronawirus
  • 54
  • Odpowiedz
@willyfog: Gówno prawda. Wczoraj miałem teleporadę bo mnie rozkłada od kilku dni. Katar, kaszel, ból gardła, lekki ból głowy. Nie padło żadne pytanie dot. covida, ani czy jestem szczepiony, czy miałem stycznośc, nic. Syropek, tabletki, L4 i do widzenia.
  • Odpowiedz
@willyfog może zamiast być szurem to lepiej spojrzeć na to z innej strony i stwierdzić że mamy kijowa służbę zdrowia i tak nas traktują... Sam napisałeś o recepcie na antybiotyk bez żadnych badań xd polska w całej okazałości...
Nadal płaćmy małe podatki i płaczmy ze w gownie żyjemy
  • Odpowiedz
@willyfog: xDDDD Ale że z testu ci covid, wirus, wyszedł i chcesz antybiotyk? Potem się dziwić, że mamy superbakterie xD A może uważasz, że lekarze specjalnie rozpoznają angine jako covid? xDDD
  • Odpowiedz
@willyfog: 15, 20 lat temu jak chodzilem do podstawówki pamietam okresy zimowe, ze na 25 dzieci do klasy na lekcje przychodzilo z 10, 15 dzieciakow bo reszta chora. Problem czasami byl ze spisywaniem lekcji bo nie bylo od kogo.
  • Odpowiedz