Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest tylko jedyna sytuacja kiedy blackpill nie działa. Może to dla niektórych będzie oczywiste ale podziele się moją obserwacją. Jako wieczny singiel zastanawiałem się jak to jest, że niektórzy mają partnerki a inni nie. Z czasem chłonąłem nauki blackpilla i zacząłem łączyć kropki. Jednak na uczelni, w pracy, w otoczeniu były pary gdzie znałem/kojarzyłem laskę i była ona o wiele ładniejsza niż inne a i tak miała brzydkiego chłopa. Co do tych chłopów to było różnie - jedni nadrabiali charakterem a inni byli sierotami. Skąd się to wzięło? Zrobiłem śledztwo. Niektóre pary znałem osobiście, niektóre kojarzyłem a te, które nie do końca znałem to sprawdziłem wszystkie media społecznościowe. Otóż poznawali się najczęściej w takich okolicznościach: 1) z otoczenia / ta sama wieś lub miasto 2) ta sama szkoła / studia. Kolejna obserwacja to tworzyli bardzo długie związki - te, które poznały na studiach to okej z 3 lata ale niektóre jak poznały z czasów szkoły to z 5-10 lat nawet a niekiedy znali się od piaskownicy. Część była już po ślubie z nimi. Co więcej to te laski są bardzo spoko - nie są wredne, zawsze uśmiechnięte, pomocne i fajne z charakteru. Według mnie na etapie poznania chłopaka w szkole/na studiach nie patrzyły na nich zerojedynkowo w stylu czy im się podoba czy nie. Po prostu chodzili na jedne zajęcia, jedli te same zupki chińskie. Jednak te same zajęcia, problemy, czas spędzony na nauce razem i inne pierdoły sprawiły, że no jakieś przywiązanie się tworzy. Jeśli dziewczyna jest spoko, nie jest przestymulowana instagramem, feminizmem, wyzwoleniem i czymś innym to według mnie coś takiego zadziała na nią. Oczywiście to nie znaczy, że tobie się to uda jak jesteś na etapie szkoły/studiów. Wiadomo, to nie są dobre czasy i nie będą dla mężczyzn. Być może już etap szkolny za tobą więc niestety it's over.

#blackpill #przegryw #zwiazki #tfwnogf #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6141af31942c94000b1dca74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jest tylko jedyna sytuacja kiedy bl...

źródło: comment_1631737846L0ztGg4mC0MAF6kfNdj1wR.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania takie sytuacje są określane mianem bycia pierwszym, czyli załapujesz się na związek w czasach liceum czy wczesnych studiach kiedy laska np. jeszcze np. nie wyrobiła się z urodą, chodzisz z szarą myszką od poczatku liceum, a nagle na pierwszym roku studiów okazuje się niezłą dupą bo zmieniła kolor włosów, ciuchy itd. Każdy się zastanawia jak przeciętniakowi się udało, a no udało się być pierwszym, trafić w czas kiedy laska nie miała
  • Odpowiedz