Wpis z mikrobloga

wpis mirka @Geralt678 przypomniał mi jedną historię z mojego miasteczka jak jeden okoliczny chad robiąc zakupy w supermarkecie spotkał swoją byłą ONS jak robiła zakupy ze swoją matką. podbił do niej i powiedział "siema", a ona zaczęła palić głupa, że nie wie kim on jest i zdenerwowana odpowiedziała tylko "a my się znamy?" żeby go spławić, a on na to przy jej matce odpalił "no nie pamiętasz jak dwa miesiące temu ruchałem cię w kiblu w klubie hyper?", a ona tylko burak na twarzy i zmasakrowana reputacja u jej matki która miała ją za grzeczną dziewczynkę. ogólnie ten typ ma prawie 35 lat, a mimo to ruchał 16 latki. jest on popularny u mnie w mieście. nie wierzę, że takie wygrywy żyją obok mnie gdzie ja nawet nigdy za rękę nie trzymałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #blackpill #bekazpodludzi
  • 8
@Geralt678: nie znam. nie mam znajomych z tej grupy wiekowej(właściwie to w ogóle nie mam znajomych), ale wiem, że nie była to jedna szesnastka. było ich więcej. znam też inną historię o tym typie jak raz był on na ognisku, były tam też dwie młode dupy około właśnie 16 lat, ostro się #!$%@?ły i on je obydwie posunął. nie mam pojęcia czy zrobił to po kolei czy wiercił je naraz w
@Geralt678: ja tak samo. najlepsze jest to, że to jakiś kurdupel, tylko po prostu ryj ma ładny i jest wygadany i popularny. jak go spotkam kiedyś samego na mieście to chyba z zazdrości mu pysk obiję. nie będzie mi jakiś szczurek ruchał kobiet na moim rewirze, a dla mnie nic nie zostawiał. tak się nie bawimy.