Wpis z mikrobloga

Patrząc na to co Mrożon #!$%@? wypisując do Nitro czy Wardęgi to jestem pewien, że Łorsoł mu płacze, że się nad nią znęcają wszyscy, a on nic z tym nie robi no ale, że typ ma mentalność 12 latka to nie bardzo wie co ma zrobić i robi z siebie po prostu debila i pajaca takimi wiadomościami. "Gwarantuję Ci liścia ode mnie"? No człowieku w gimnazjum jesteś? Bitka za garażami? Czy do Pani Dyrektor się poskarżysz? Chłop zamiast siąść z nią przed kamerą i wyjaśnić wszystko oraz przeprosić to pogrąża się i sam i ją jednocześnie jeszcze bardziej. Przecież już dawno mogło być po wszystkim ale #!$%@? lepiej się unieść honorem i nic się nie odzywać, a jutuberom grozić liściem no #!$%@?
#friz
  • 7
@Kamilek2323: Mentalność odklejonego człowieka, któremu nagle przybyło trochę sławy i kasy, wierzy zarówno, że on i jego otoczenie jest święte i każdy kto ich zachowanie celnie punktuje "nie ma honoru", chce się tylko wybić na ich sławie itd. I te denne teksty, nie wiadomo po co, "gwarantuję ci liścia ode mnie", nosz #!$%@?, co my w gimnazjum jesteśmy? Pzecież to to samo co "po lekcjach za garażami". Friz, ogarnij się, masz