Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy uczelnie prywatne są gorsze do państwowych? Znajomi ze szkoły średniej się ze mnie śmieją bo od października idę na prywatne, czyli według ich gorsze. Oni nie dostali się nigdzie i nie mają w planach iść na studia.
#studbaza #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6140e10778e1fa000a34737e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: będzie to zależało od uczleni bo znajdziesz dobre prywatne i kiepskie państwowe, natomiast w oparciu o kilkanaście lat doświadczeń pracy tu i tu, spokojnie stwierdzam, że prywatne, te w których pracowałem, są pod względem poziomu nauczania i studentów o wiele w tyle za państwowymi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystkie uczelnie to gówno, liczy się tylko papierek. W dorosłym życiu nikt mi nigdy nie patrzył jaką uczelnie zdałem, co miałem z obrony. Dosłownie raz i to przy pierwszej pracy mnie zapytano o czym pisałem prace inż xd Olej dzbanów i tyle.
  • Odpowiedz
ZauroczonaTowarzyszka: Prywatną skończy każdy głupek, bo płaci kasę więc go przepuszczą. Wg mnie magister po uczelni prywatnej jest mniej warty niż magister po uczelni publicznej... Choć z drugiej strony znam osobę, co maturę z polskiego zdała na 2 (stara matura), robi byki ortograficzne, nie przeczytał żadnej lektury (tylko streszczenia czytał) a dostał się na politechnikę i nawet ją skończył. Więc po publicznych uczelniach też są idioci :(

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz