Wpis z mikrobloga

Od rana chcę zacząć dobry trening polegający na podciąganiu się. Po prostu dla zdrowia, sprawdzenia siebie

Macie jakieś sprawdzone treningi? Chcę ćwiczyć używając jak najwięcej mięśni. Jestem szczupły i kilkanaście razy się podciągnę (nachwytem, nie do pełnego zwisu).

#sport #trening #pytanie #zdrowie #chcetomoge

(#chcetomoge - jak ktoś chce to może się przyłączyć, nie musi być to drążek)
  • 19
@gentelman, @szczepqs, @Vojtazzz: Nie chcę dojść do takiej aż formy. Domyślam się również, że to nie jedyne ćwiczenia, ale takich na drążku musi być od groma. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać niedługo odpowiedź by móc od rana zacząć trening. Inaczej cały plan w #!$%@?
@le1t00: Nie wiem jak mam to sobie wyobrazić :P. Dorzuć jakieś pompki, przysiady i popróbuj jakieś wariacje z tym. A potem zainwestuj może w jakieś hantle, to będzie łatwiej, porządniej i mniej monotonnie. Nie mam pomysłu jak możesz np poćwiczyć barki nie używając do tego innych przedmiotów
@le1t00: Przesuń sobie ćwiczenia na popołudnie i idź z rana kup książkę np. "Trening siłowy bez sprzętu", "Skazany na trening" (w empiku powinny być, jeśli takowy posiadasz) lub inną książkę tego typu - powinieneś znaleźć coś dla siebie :) Ja chcę teraz robić ten plan ze "skazanego", chociaż jeszcze nie wiem do końca, bo ma to być uzupełnienie do biegania maratonów :)
@Vojtazzz: Nietypowo? Pod jakim względem? 20 rano tak koło 12 i 20 niedawno przed blantem. Wydaje mi się, że powinienem mniej robić i serie ale nie pamiętałem o tym :DD Staram się nie opuszczać, tzn nie robię tego :)