Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy #plannadzis #todo #takietam #nicwaznego #mamplan

Jak każdy plan rzadko zdarza się żeby wypalił w 100% Ale i tak sporo zrobiłem a mogłem sobie olać, leżeć i pachnieć cały dzień przed mirko lub tv

tl;dr:


1. siłownia ✓ - pobudka, śniadanko, toaleta i dzida pracować nad sylwetką ;)

2. opanować 42 słówka z rosyjskiego ✓ - czysta przyjemność, lubię ten język, oczywiście jeszcze trzeba powtórzyć

3. zrobić arkusz maturalny z matematyki ✓ - ciężko było nawet trochę zwątpiłem że cokolwiek umiem ale przecież po to ćwiczę żeby coś umieć

5. dzień bez facebook'a ✓ - daje radę, jak jest zajęcie to nawet nie ma czasu na niego chociaż cały czas gdzieś tam z tyłu głowy kusi myśl żeby sprawdzić

6. #nofapchallenge ✓ - żaden problem, zero ciśnienia

7 .naprasować ciuchów na cały tydzień ✓ - myślałem że sobie to odpuszczę ale zebrałem dupsko i przed chwilą skończyłem

9. powtórzyć obliczanie prawdopodobieństwa ✓ - nie wiem czy zaliczyć bo sprowadziło się to tylko do przejrzenia i analizy zadań i nic więcej

8. skończyć czytać książkę 1/2 ✓ - przeczytałem tylko połowę, wciąga ale jakoś nie miałem weny tym bardziej że czytam na monitorze...

4. przyswoić wiedzę z zakresu układów stycznikowych, łączników wysokonapięciowych, odgromników i dławików X - już nie dałem rady, żadna wymówka ale czasami tak jest

Podsumowując myślę, że wykorzystałem ten wolny dzień lepiej niż moi niektórzy rówieśnicy z #techbaza, jestem zadowolony z wyniku.

Wołam plusujących:

@UczciwyCygan @kostniczka @dzikiwonsz
  • 3