Wpis z mikrobloga

Mam kolegę który jest mocno w klimatach #konfederacja i #jablonowski i ogólnie jest mega przeciwnikiem tego całego cyrku covidowego. Ostatnio spotkałem się z nim i co słyszę?
On się dał zaszczypać XD
Bo jego pracodawca tego wymagał. Więć gość się zgodził jak potulna owieczka i poszedł pod zastrzyk xD

A dodam że jest #programista15k więc mógł po prostu powiedzieć że skoro wymagają od niego wrażliwych danych medycznych i łamią konstytucję to za godzinę będzie miał 20 ofert pracy. Ale nie, bo on ma do pracy blisko xD No dramat co się z tymi ludźmi dzieje. Nie rozumiem jak można tak bardzo stracić honor

#szczepienia #koronawirus #pracait #pracbaza #korposwiat
  • 15
  • Odpowiedz
@Scaab: tak, 95% tych ludzi którzy mówią że się nie zaszczepią albo "jak mnie zmuszą" się zaszprycuje w przeciągu roku, już po samej "groźbie" utraty pracy a co dopiero jak nie będą mieli jedzenia, perspektywe obozów koncentracyjnych i prześladowań, zostanie tylko elita antyszczepowa
  • Odpowiedz
@Scaab: jeszcze potrafię zrozumieć ludzi którzy mieszkają na zadupiu i wgl ciężko o pracę że godzą się na szantaż, ale jeżeli koleś jest programistą gdzie o pracę nie jest ciężko to totalnie nie ogarniam. Oczywiście jeżeli historia jest prawdziwa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Scaab

Bo jego pracodawca tego wymagał. Więć gość się zgodził jak potulna owieczka i poszedł pod zastrzyk xD

Rozumiem, że jak państwo #!$%@? ci wysokie podatki, to ty nie będziesz płacić w imię swojego protestu, bo jesteś przeciwny socjalizmowi?

  • Odpowiedz
@Scaab: kupel to samo. Nie zaszczepi się, bo to nieprzebadane, spisek, nwo, możliwe że przechorowal etc.
Jak tylko wyjazd do Francji pojawił się w planach, to żonka od razu go zaprowadziła na szczepienie xD
  • Odpowiedz