Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomóżcie, bo mam mętlik w głowie
Nie wiem czy ona mnie friendzonuje, czy nie.

Poznałem w lipcu dziewczynę. Na początku nie planowałem wchodzić z nią w jakąś większą relację - ot, koleżanka ze studiów. Ale jakoś tak wyszło, że zaczęliśmy pisać prawie codziennie, nawet będąc pijani na innych imprezach i chyba się mocno zauroczyłem. Myślałem że ona też, często w naszych rozmowach pojawiały się słowa typu kochanie, skarbie, ostatnio nawet były aluzje do tego słynnego hehe seksu.
Ostatnio jednak coraz mniej mówi do mnie te miłe słówka, zaczęła mówić do mnie mordo (wcześniej też mówiła, ale mam wrażenie, że zdecydowanie mniej) i boję się że wrzuciła mnie do friendzone - przy nadzei trzyma mnie tylko fakt, że nigdy nie nazwała mnie przyjacielem, ani bratem czy coś w tym rodzaju XD
Spotkaliśmy się parę dni temu, było bardzo miło, było wzajemne nazywanie się kochaniem, ale jednocześnie niespecjalnie inicjowała kontakt - moich prób nie odrzucała, ale też nie dawała mi do zrozumienia, że jej się to podoba. Parę razy tylko przejechała mi ręką przypadkiem po kolanie, nic więcej, no i przytuliła się na pożegnanie.

Niech ktoś bardziej doświadczony powie mi o co chodzi XD Mam wrażenie że jak zacząłem jej dawać do zrozumienia, że też mi się podoba to ostro wyhamowała z tymi swoimi aluzjami ehhh. Serio, nie wiem co robić #introwertyzm mocno, lubię przemyśleć rzeczy po sto razy, ale już mi mózg paruje od tego.

#zwiazki #friendzone #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613f4ac85fb896000a005666
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: friendzone 100% Powiedz jej zeby nie mowila do ciebie "kochanie", bo tak moze mowic do ciebie tylko twoja kobieta. Ogranicz kontakt, zacznij miec inne zajecia niz pisanie z nia, urywaj pierwszy rozmowe badz dla niej wyzwaniem. Ona zrobila sobie z ciebie jej meska kolezanke, nie pisz z nia codziennie to duzy blad. Zacznij cwiczyc, biegac pokaz jej, ze masz swoje zycie, a ona nie jest na pierwszym miejscu.
OP: @Tanker Wydaje mi się, że nie jestem na każde jej zawołanie, jak jej nie odpisuje przez parę godzin to nie jest obrażona, nigdy jej też za to nie przepraszam, bo wiadomo że każdy ma swoje sprawy, często też przerywam rozmowy mówiąc że idę chlać czy coś xD Ehh chyba nie mogę przyjąć do wiadomości że to friendzone i próbuję się oszukiwać :(

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
@AnonimoweMirkoWyznania nie trzeba kasy żeby coś wykombinować. Jesteś jak kolega z którym można pogadać, musisz pokazać że można się z tobą zabawić, jakieś kajaki, wypad do wesołego miasteczka, na trampoliny zależy co lubi.

To musi być coś co da pozytywne emocje. I nie stroń od kontakt fizycznego. Każda laska lubi co innego jedne lubią iść do kina i cieszą się z tego jak głupie, dla innych jest to tylko ok, za to
@AnonimoweMirkoWyznania: o dokładnie to co kolega napisał ze możliwe ze zachowujesz się jakby to była kumpela. A chodzi o to żeby była kobieto-kumpela. Śmiejecie się wygłupiajcie ale po tym wszystkim przyciągnij ja do siebie i ja pocałuj ¯\_(ツ)_/¯ No i jeśli macie 21lat to różowa czeka na twój krok, uwierz :) powodzenia