Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blend: ludzie czytajcie ze zrozumieniem, juz jeden kolega wyjaśniał za mnie powyżej, że kompletnie nie o to chodziło a był to tylko argument rzucony przez mojego oponenta który od razu założył, że skoro optuję za wyższymi podatkami dla bogatszych to muszę pracować na minimalnej albo niewiele powyżej. Nigdzie nie napisałem, że prog bogactwa to 100k rocznie
  • Odpowiedz
Jestem na działalności i okazało się, że zarabiam sporo więcej od niego xD Niektórym nie mieści się to w głowie.


@Ld93: W takim razie jesteś kimś w rodzaju Żyda popierające nazistów. Gratuluję. A samoopodatkowanie z tego co wiem nie jest nielegalne. Zawsze możesz wysłać nadpłatę do US do wysokości podatku, który uznasz za stosowny. Czemu tego jeszcze nie zrobiłeś?

Przeciez im nie chodzi o opodatkowanie klasy średniej tylko miliarderów.


@oCzwartejWstajaPtaki:
  • Odpowiedz
  • 4
@amantadeusz tak, jest to w 100% analogiczna sytuacja xDDD Przelewanie do us większej kwoty nie jest możliwe, zostanie ona zwrócona po rozliczeniu pitu. Poza tym jest coś takiego jak planowanie budżetu ktory musi mieć określone z góry wpływy a nie wpłaty z dupy.

Wspieram wiele fundacjj i stworzyszen i przeznaczam na to w okolicach 10% swoich zarobków.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vetomedia: Ocasio Cortez to jedna z najbardziej szurniętych lewusek ever. To chyba ona polazła na jakiś wiec z WŁASNĄ OCHRONĄ ( bo nie było policji) i darła mordę "abolish the police" . Ciężka choroba.
  • Odpowiedz
@Ld93: Oczywiście że jest to analogiczna sytuacja. Domagasz się żeby innym ludziom przynależącym do tej samej grupy co ty było jak najgorzej.

Poza tym jest coś takiego jak planowanie budżetu ktory musi mieć określone z góry wpływy a nie wpłaty z dupy.


@Ld93: Fajna wymówka, taka wygodna. Nikt w US się nie obrazi na dodatkowy przelew z twojej strony, serio. Będziesz mógł natomiast moralnie świecić przykładem dla innych przedsiębiorców.

Wspieram
  • Odpowiedz
  • 4
@amantadeusz porównujesz brak możliwości kupna ósmej posiadłości albo przesunięcie o kilka miesięcy kupna merola z salonu do bestialskiego mordowania ludzi poprzedzonego torturami. Nie mamy o czym rozmawiać w tym tonie
  • Odpowiedz
@Ld93:

kupna ósmej posiadłości albo przesunięcie o kilka miesięcy kupna merola z salonu


@Ld93: Tak, to właśnie robią 'bogaci'. Kupują sobie z nudów ósmą posiadłość i 70 samochód z rzędu (mercedes synonim bogactwa xD). Szkoda tylko że w praktyce wraz ze wzrostem dochodów wydatki konsumpcyjne maleją, a rosną oszczędności i inwestycje.

Coś mi się zdaje, że jednak pracujesz na minimalnej i przemawia przez ciebie typowa polska zazdrość do tych okropnych
  • Odpowiedz
A tak szczerze mówiąc to jak ktoś widzi z tym problem to jest po prostu https://en.wikipedia.org/wiki/Useful_idiot


@TomSz: A #!$%@? i tyle. Finalnie całe opodatkowanie tych mitycznych bogoli i megakorporacji spada na takich ludzi jak ja, którym udało się wybić do średniej krajowej albo trochę ponad nią, więc dlaczego mam popierać kręcenie bata, którym na końcu i tak oberwę ja, a nie ten który powinien?

A możnaby przecież np kosztem religii (2h
kompek - > A tak szczerze mówiąc to jak ktoś widzi z tym problem to jest po prostu ht...

źródło: comment_1631630308p97HAKCduRhrV2PzENqTho.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz