Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herubin: "Opodatkować bogatych to typowy slogan do robienia na tym kariery (taka AOC pięknie sobie zarabia i żyje z tego hasła tak jak i różnego rodzaju aktywiści, redaktorzy i ekonomiści z instytutów finansowanych z podatków) lub też próby wpasowania się w modę."
XDDDDD tak, moda na socjalizm w przeżartych do cna neoliberalizmem Stanach XDDDD może Bernie swoim startami w prawyborach trochę przesunął tam dyskusje na lewo i znormalizował idee, które w
  • Odpowiedz
Jezus Maria jakie głupie #!$%@? xD


@a665321: obraziłem Twojego idola? Ona naprawdę nie ma pojęcia o podstawowej ekonomii wystarczy przeczytać jej wypowiedzi, a to, że za siebie nie płaci wcale w tym nie pomaga.
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic: Jest tego mnóstwo na necie i jak chcecie sami sobie znajdziecie, tym bardziej, że mam ją gdzieś i szkoda czasu, żeby przekonywać fanbojów polityka z innego państwa. Jej krytyka jest znana i jeśli jesteście fanami nie wierzę, żebyście nie słyszeli jest bardziej celebrytką niż politykiem.
  • Odpowiedz
@vetomedia ta pewnie #!$%@?, #!$%@?ć takie podatki żeby nikt nawet pieniędzy na oczy nie musiał widzieć, tylko opodatkowanie 100 procent a w zamian za to kupony na chleb i mieszkania w 50 piętrowych blokach
  • Odpowiedz
@djtartini1:
Jak bardzo sfrustrowanym wykopkiem trzeba być, żeby sobie #!$%@?ć w głowie, że prostowanie emocjonalnych wysrywów i traktowania świata z perspektywy 12-latka jest objawem bycia fanbojem i uwielbienia XDD

Jak dobrze, że nie mam wokół siebie takich ludzi w prawdziwym życiu uffff.

  • Odpowiedz