Wpis z mikrobloga

Szur i proszczepionkowiec siedzą obok siebie podczas długiego lotu. Szur pochyla się do proszczepionkowca, który jest zarazem wykopkiem i pyta, czy nie zechciałby zagrać w jakąś ciekawą grę. Wykopek spod znaku "I fucking love science" chce się po prostu zdrzemnąć, więc grzecznie odmawia i odwraca się do okna, patrząc w chmury. Szur upiera się i wyjaśnia, że gra jest naprawdę łatwa i daje dużo radości. Wyjaśnia: "Ja zadaję ci pytanie, a jeśli nie znasz odpowiedzi, płacisz mi 5 dolarów. Następnie ty zadajesz mi pytanie, a jeśli ja nie znam odpowiedzi, płacę ci 5 dolarów". Wykopek ponownie grzecznie odmawia i próbuje zasnąć. Szur, teraz nieco wzburzony, mówi: "Dobrze, jeśli nie znasz odpowiedzi, zapłacisz mi 5 dolarów, a jeśli ja nie będę znał odpowiedzi, zapłacę ci 50 dolarów!".

To przykuwa uwagę wykopka, który nie widzi końca tej męczarni, jeśli nie zagra, więc zgadza się na grę. Szur zadaje pierwsze pytanie. "Jaka jest odległość od Ziemi do Księżyca?". Proszczepionkowiec nie mówi ani słowa, tylko sięga do portfela, wyciąga banknot pięciodolarowy i wręcza go szurowi. Teraz kolej na wykopka. Pyta on szura: "Co wchodzi na górę na trzech nogach, a schodzi na czterech?". Szur patrzy na niego zdziwionym wzrokiem. Wyciąga swój laptop i przeszukuje wszystkie swoje źródła. Podłącza się do telefonu komórkowego ze swoim modemem i przeszukuje sieć w poszukiwaniu informacji. Sfrustrowany wysyła e-maile do swoich znajomych z internetu, ale bezskutecznie. Po około godzinie budzi proszczepionkowca i wręcza mu 50 dolarów. Wykopek grzecznie przyjmuje 50 dolarów i odwraca się, aby spróbować zasnąć. Wtedy szur z ciekawości uderza proszczepionkowca, mówiąc: "Co wchodzi pod górę na trzech nogach, a schodzi na czterech?". Proszczepionkowiec jednak nie słyszy go, ponieważ jest zbyt zajęty ssaniem fiuta staremu obleśnemu pracownikowi Bigpharmy w toalecie, a 50$ dolarów które zarobił oddał działaczowi greenpeace w celu walki z globcio ale nie ma to znaczenia bo po kilku miesiącach i tak zdycha na AIDS.

#humorobrazkowy #humor #heheszki #koronawirus #koronawykres #covid19 #nauka #szury #teoriespiskowe #samoloty
Pobierz
źródło: comment_1631603283Gg92RPwDKVEVJ1H5DbhJdX.jpg
  • 5