Wpis z mikrobloga

@AlMasia: to nie jest wyjście bo jeszcze jest np darius który też w lane jest strasznym bully
zrobiłem 0/6 w lane ale farme mieliśmy podobną bo chłop słabo wykorzystywał moje deski, mimo wszystko przewaga 2-3 lvli i itemów robiła swoje i długo nie mogłem podejść
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnnyBrawo: o fang spoko opcja ale to raczej nie pierwszy Item, ganki na moim elo nie zdarzają się xD mogę frezować pod turretem 15 min i #!$%@? a nie gank
  • Odpowiedz
@aphen to zagraj sobie Camille, robisz Divine, Hydra, potem albo Serpent albo Sterak i Sett leży, bo albo #!$%@? z jego E swoim E, albo gdy on castuje Q to slowujesz z W, jak skacze i używa R, to ty castujesz, po wylądowaniu swoją R, przez co może nie dostaniesz dmg, plus masz true damage i chłopa na strzała
  • Odpowiedz
@aphen: top od tego jest, żeby nie wymagał przesadnej interwencji, bo najważniejsze rzeczy dzieją się na drugiej stronie mapy. Ganka możesz oczekiwać wtedy, gdy przynajmniej jedna postać gra tam carry championem. Jeśli tłuką się tam dwa tanki, to gankowanie topa to trolling. Opłaca się tam przychodzić tylko jeśli mocno tłuczesz twojego przeciwnika i trzeba go jakoś dobić, w każdym innym przypadku jungler pojawiając się na topie prawie zawsze intuje sobie
  • Odpowiedz
@bh933901: tylko ja zazwyczaj gram sobie irelia/nasus gdzie w obu przypadkach mam jakieś cc i niezły dmg, często gęsto brakuje dosłownie 1-2 aa do zabicia no free killek ;x
  • Odpowiedz
@bh933901: nie mówie o tym konkretnym przykladzie bo sa gierki gdzie ja mocno #!$%@? ale raczej zdecydowana wiekszosc to te gdzie radze sobie bardzo fajnie
  • Odpowiedz
@aphen: dobra dobra, gracze na low elo i tak gankują topa częściej, niż powinni i nawet wtedy, gdy nie mają dużych szans na sukces, więc nie uwierzę ci, że akurat ty masz takiego pecha i nikt ci nie chce twoich free killków zgarniać
  • Odpowiedz
@aphen: nie tyle opowiadasz bajki, co przejawiasz typowy dla graczy lola egotyzm, uważając, że gra toczy się okół ciebie. Podczas gdy twój jungler może skakać z radości, gdy zobaczy, że jesteś #!$%@? na ganku, bo on może wtedy uderzyć w bota bez obaw, że przeciwny jungler jest w okolicy. Do tego pewnie przeceniasz rolę killów w tej grze i wydaje ci się, że jungler coś traci, bo nie zabił na
  • Odpowiedz
@bh933901: Jak mój jungler miałby zaorać mid/bot i zrobić dla mnie 0 ganków to mogę tak co mecz grać niestety wygląda to raczej tak ( ͡° ͜ʖ ͡°), w tej gierce dostałem 0 słownie (zero) ganków

https://gyazo.com/ec1bfa140e1112dcde341efc3d075a27
kolejna gierka gdzie zaoralem topa i zaczynam schodzic do tych małp, mamy sytuacje 4 vs 5 bo ofc gnar zostaje na topie i sobie go #!$%@? a co moj
  • Odpowiedz
@aphen: to piszesz o jednej konkretnej gierce czy ogólnie, zdecyduj się, bo póki co to próbujesz wylewać swoje żale i zależnie jak ci pasuje podajesz albo jakiś jeden wybrany przykład, albo mówisz, że piszesz ogólnie o swoich grach. Jeszcze ten bulwers, że zero ganków. No tak, bo gankowanie topa jest stratą czasu. To nie znaczy, że twój jungler jest bogiem gry i jak olewa topa, to ma obowiązek wygrać ci
  • Odpowiedz
@bh933901: może to źle zabrzmiało nie uważam że jestem jakiś fifarafa pro bo nie jestem :D raczej casual
no nie, nie ma grać aram ale jakbym ja podobnie w tej grze chciał robić to enemy przychodzi mnie ubić jak kartofla w moment bo moja drużynka przegrywa czas bezsensownie biegając po wilki na druga stronę mapy ;x

kolejna gierka tym razem również 0 ganków top ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@aphen: ale już ci tłumaczyłem, że 0 ganków na topa nie jest niczym dziwnym. Jeśli myślisz inaczej i że tylko low elo jungler nie wie, że może odwiedzić topa, to polecam zobaczyć, jak wygląda pro play i ile tam jest ganków na górę. Ty możesz tylko zmaksymalizować szansę, że jungler będzie mógł ci pomóc, nie możesz oczekiwać, że będzie gankował, bo w większości przypadków intuje wtedy grę.

Grałeś w ogóle
  • Odpowiedz