Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bh933901: ale już mówiłem że rozumiem to że ganki na top Mogą nie być optymalne, w tej grze nawet nie były wymagane nic a nic bo robiłem sobie na topie co chciałem, problem był w tym że nie zrobił też impactu na bot ani mid czy objectiv, i tu też nie mogę zrzucać całej winy na leśnika bo ciężko pomóc komuś kto nie chce dać sobie pomóc, ta gra nie jest
@aphen: w zasadzie nie wiem do czego zmierzasz. Tak, ludzie grają słabo na low elo. Tylko że grają słabo i twoi, i przeciwnicy. Ty widzisz wyjebki swojego zespołu i twierdzisz, że ci psują gry. Nie widzisz ile razy przeciwnicy zintowali swoją grę i oddali ci zwycięstwo, mimo że nie powinno się to zdarzyć, gdyby tylko zagrali jako tako.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bh933901: ziooom chyba odbierasz moje posty jakbym czuł się ofiarą gierki że rito mnie gnębi na każdym kroku, nie xD

Po prostu po części mnie to śmieszy a z drugiej zadziwia jak zwierzęta cierpią np z tego powodu że z góry wiedzieli że co jakiś czas muszą zagrać pozycję supp i cyk trollpick bo jak to
@aphen: a mnie nie śmieszy, bo traktuję tych ludzi jak boty z funkcją ograniczonego rozumienia pingów. Ja rozumiem, że tam się dzieją rzeczy absolutnie niepoważne. Ostatnio grając kilka gier adc musiałem sam stawiać deep wardy w jungli, bo mój support woli walić konia w krzaku w oczekiwaniu na odbicie fali. Ale trudno, jak zobaczyłem, że gość kompletnie nie wie o co ma robić, to po prostu kupiłem wardy i porozstawiałem wizję,
@bh933901:
https://gyazo.com/a6bcc71c97271c0c133fbe36ecd7d711
oficjalnie bronze 3 xD
otworzylem wszystkie turrety i inhibitory, najdziwniejsza gierka w historii, ciężej czasami cannon sfarmić niż ta tristane czy ashe xD widać mocno że totalnie ludzie nie wiedza co się dzieje w tej grze, leona była za to bardzo mocna, bardzo dużo razy mi przeszkodziła i jako jedyna tam coś grała, Yi ma tylko dlatego kille bo cięzko było nie mieć XD, wgl dobry mam bolid czy
@aphen: build standardowy, poza BT. Kryty generalnie nie opłacają się, jeśli nie robisz infinity. Zamiast tego możesz kupić Guardiana, który sprawia, że jesteś trudniejszy do zabicia, a pasywka jest dużo lepsza od pasywki BT. Ewentualnie tę pałkę do ściągania cc, żeby cię Veigar nie złapał klatką