Wpis z mikrobloga

Nie mam odniesienia bo to pierwszy mój serwis po gwarancji, będę wdzięczny jeżeli ktoś z bardziej obeznanych ode mnie byłby w stanie podpowiedzieć czy te ceny są okej, czy podziękować i szukać taniej?

TL;DR zakresu prac:
- serwis olejowy
- wymiana mikrofiltra
- wymiana pompy wody + płyn (wyciek spod pompy)
- tarcze + klocki przód
- klocki tył
- tuleje zawieszenia
- geometria

całość 4659 brutto

mi się wydaje sporo, zwłaszcza te hamulce xD
#samochody #bmw #f20 #motoryzacja
Pobierz k.....y - Nie mam odniesienia bo to pierwszy mój serwis po gwarancji, będę wdzięczny ...
źródło: comment_1631548032VZHaJkNSaVDFgqXsYpNj57.jpg
  • 24
@kukurydziany dobrze jest poszukać sobie jakiegoś nieautoryzowanego warsztatu specjalizującego się tylko w jednej marce. Chociaż takie serwisy jak ten twój to każdy powinien sobie poradzić bez problemów i taniej niż ASO.
@vieniasn: Z jednej strony tak, z drugiej nie. Mechanik nie mający dostępu do dokumentacji serwisowej ruszający nowy układ stabilizacji zawieszenia.
Szczególnie że w Polsce mamy dużo mechaników którzy "wiedzą" lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kukurydziany: jak dla mnie to wszystko OK oprócz tych niby łożysk hydraulicznych..po prostu tulei wahacza ? No kurde to ja w audi robiłem sam w garażu na imadle. Żadnej geometrii nie trzeba było robić (kontrolnie pojechałem na zwykłą stację diagnostyczną (koszt zero złotych). Tu jest na pewno drogo.. Mam za młode auto, żeby się teraz tym martwić ale nie dałbym dziadom zarobić na tych tulejach bo to zbyt prosta robota.
@kiedys_bylem_bordo: z tego zrezygnuję na pewno bo nawet gość sam przez telefon powiedział mi, że to jest element stały zawieszenia i jeżeli zdecyduję się, że rezygnuję z geometrii to spoko, a dopisał ją na wszelki wypadek xD

zapewne zwyczajnie liczył że powiem "panie, rób pan wszystko, ja chcę mieć tylko święty spokój" xD