Wpis z mikrobloga

Omg, jaka tania manipulacja dla zasięgów, nieładnie #rzezbiarka :O
Opka która pisze o tym jacy są górale źli i taguje #zakopane była 1 raz w górach, nie w Tatrach i tam gdzie jej babcia, u podnóża Tatr tylko w Pieninach, najwyższym szczytem Pienin sa Trzy Korony pod wsią Sromowce Niżne.
Daleko od Zakopanego.
Tam też jest sławny i najpiękniejszy Spływ Dunajcem, jest Jezioro Czorsztyńskie, są kempingi, mało turystów, jest też najpiękniejsza trasa rowerowa w Polsce: Velo Dunajec oraz średniowieczne zamki - w Niedzicy i Czorsztynie.

Tatry są w Tatrzańskim Parku Narodowym, aby dostać się do Pienińskiego Parku Narodowego należy jechać 55km z Zakopanego, minąć jeszcze Gorczański Park Narodowy i kierować się na wschód.
Ci górale nie maja nic wspólnego z goralvolkiem, zakopianką, Gubałówką i Krupówkami.
Serio, czytajcie ze zrozumieniem.
Tej hejt na Zakopane robi sie słaby a ludzie którzy ślepo plusują treści nieprawdziwe i zmanipulowane są żenujący. Niedługo będziecie pisać o Śnieżce pod Wrocławiem i trolować zakopiańczyków z tego powodu. Rozumiem zazdrość o to że ktoś mieszka w pięknym miejscu z widokiem na góry i nie musi się martwić o pieniądze bo ma bardzo dużo z gastronomii i pensjonatu, ale bez przesady...

Jeżdżę w Pieniny wiele razy do roku i nigdy się nie spotkałam z żadnym wywyższaniem, @rzeźbiarka spotkała wiec należałoby się zastanowić czy to był zwykły pech i przypadek że spotkała złych ludzi czy sama z siebie wzbudza negatywne uczucia.
Mimo to skupianie się na kilku na krzyż osobach i przemilczanie wszystkich pozytywów które sa w Pieninach świadczy o niej ¯\_(ツ)_/¯

#zakopane #bekazpodludzi #gory #pieniny #ciekawostki #podroze
arinkao - Omg, jaka tania manipulacja dla zasięgów, nieładnie #rzeźbiarka :O 
Opka k...

źródło: comment_1631542019FdvVavvbSUDCND0ux44usD.jpg

Pobierz
  • 22
@arinkao: Mimo wszystko. Przytoczyła trzy sytuacje w których była ograniczona ilość osób. I te trzy akcje świadczyły o wszystkich xD
Mi kiedyś warszawiak na fb pisal, że przyjeżdżają p*dały do stolicy i myślą, że są warszawiakami. Widać ze każdy warszawiak jest zły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wookash071: Szufladkowanie hard level, mimo wszystko.
Ja znam samych fajnych warszawiaków i jeszcze fajniejszych hanysów.

Ludzie wszędzie sa tacy sami, tylko tam gdzie jest zamknięte środowisko, bieda i patologia - jest więcej idiotów.
@GuziQ: Jak w ciemnym średniowieczu, jakby mapa była za trudna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co najlepsze ci inteligenci myślą że goralenvolk był tylko w Zakopanem, jakby sie dowiedzieli że najwięcej kolaborantów pochodziło z Rabki to zwoje w mózgach by im się poprzestawiały.
@GuziQ: Tak czy inaczej przykre że kogoś spotkało tyle słabym rzeczy na wyjeździe, tym bardziej jeśli to prawda a nie koloryzowanie na potrzeby lajków z wypoka.
Myślę też że sa ludzie którzy gdziekolwiek by nie pojechali to będzie im źle i narzekać nie skończą nigdy.
@arinkao oj z tym ze Pieniny sa za Gorcami od Zakopanego to sie nie zgodze, bo sa bliżej tyle ze czesto jedzie sie przez Nowy Targ a potem wzdłuż Gorcow w strone Kroscienka/Czorsztyna - wtedy faktycznie tak. A juz trasa na niebiesko to chyba jednak Pieniny blizej :P

Wrocilem wlasnie z Gorcow, spalem na GSB w Ochotnicy i polecam to miejsce bo jest calkiem ciekawe. Generalnie to wszystko to podhale, jednak sa
kepa0 - @arinkao oj z tym ze Pieniny sa za Gorcami od Zakopanego to sie nie zgodze, b...

źródło: comment_16315433756Mnk3uxyTfLESIvDIQZo4O.jpg

Pobierz
@kepa0: Fakt, teraz jeżdżę właśnie z Gorc, no ale jak jedziesz z północy to też całkiem inaczej.
W Ochotnicy górale kolaborowali z nazistami dość ochoczo.
Opisałam co mnie spotkało, nie wrzuca się ludzi do jednego wora. Wiem, że mogłam mieć pecha.
To oczywiste, żadna opinia nigdy nie będzie jedyną i prawdziwą.

Co do początku Twojej wypowiedzi to spędziłam wiekszosc urlopu w Zakopanym właśnie.
Opisane dwie historie rzeczywiście były w Pieninach.

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym manipulowaniem i nagonką. To są moje przemyślenia i historia. Nie napisałam tego w konkretnym celu.