Wpis z mikrobloga

Radio fabryczne w moim nowym uzywanym aucie jest delikatnie mowiac słabe, nie ma tez gniazda aux/usb a tęskno mi za słuchaniem muzyki z telefonu, w poprzednim aucie miałem radyjko Alpine ute72bt i spisywało się świetnie. Myślę nad kupnem przykladowo Kenwood ddx4019bt, lub radia #androidauto i #carplay , problem z tym ze są one o parę stówek droższe od tych bez androida, możecie mi wypisać plusy stacji multimedialnych z androidem? Czy to zbędny bajer który ma wszystko to samo co w telefonie?

#motoryzacja #pytanie #caraudio
  • 12
@budus2: Radio tak czy inaczej chcę wymienić na lepsze więc wezmę zatem jakiegoś kenwooda bez androida. Sam telefon faktycznie wystarczy na uchwycie do tych bajerów internetowych tak jak do tej pory mi wystarczał. Poszukam tez używanych na allegro.
@budus2: Musi być niestety rozmiar radia 2din, posiadam auto z 2008roku. Dlatego raczej wezmę tego kenwooda ddx4019bt lub 4018bt o ktorym pisałem wczesniej, jest tańszy od tych androidowych/carplay. Opinie o sprzęcie na internecie są pochlebne, moze mi sie uda tez wyhaczyć w porządnym stanie na allegro.

Mam w planach wygłuszenie drzwi oraz montaż lepszych głośników (przykładowo audio system mx165evo) ale to raczej w przyszłym roku.