Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #zalesie #bekazpodludzi #madki #logikarozowychpaskow

Dostałem wczoraj na weselu po ryju, powód:?
Gadamy sobie ze znajomymi na polu.

Przychodzi babka z facetem, wyciągają szlugi i palą.
Baba w ciąży.
Zwróciłem uwagę, czy ona jest poważna że pali papierosy w ciąży.
Partnerowi się to nie spodobało, #!$%@?ł mi takiego partyzanta że się obudziłem chyba 5 minut po fakcie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613e5d075fb896000a00548f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 75
wyobrażam sobie, ze jeśli w tak zaawansowanej ciąży moja kobieta poroniła to nie wybieramy się na takie duże przyjęcie jak wesele. O ile rodizja i bliscy znajomi będą wiedzieć co się stało, tak reszta gości weselnych nie, a wiadomo jaka panuje atmosfera na weselu.


@Berkel_88: oczywiście masz rację, ale ja zupełnie o czymś innym pisałem - pisałem o tym, że lepiej nie "ruszać" kobiet, które wyglądają jakby były w ciąży, bo
@dominowiak no tez się z Tobą zgadzam, ale na weselu jak to na weselu, alkohol, luźna i wesola atmosfera. Ciężko mi sobie wyobrazić, sam siebie, aby mógł po poronionieu bawić się na wesele, wiadomo ze trzeba iść do przodu i takie tam, ale jak jeszcze jest brzuch to naprawdę ciężko by mi było bawić się z rozowa. No chyba, ze poronienie kontrolowane lub jest się jebnietym na umysle.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dominowiak: no to w jakim celu opisałeś taką "prawdopodobną sytuację"? To się właśnie nazywa usprawiedliwianiem. Jeśli coś jest niedopuszczalne to oznacza, że bez względu na okoliczności, bez względu na powody do takiej sytuacji nie powinni dojść. A ty tłumaczysz dlaczego sprzęgło poleciało w mordę opa - to jest usprawiedliwianie bez względu na to jak to nazwiesz

Możesz mnie dalej tutaj obrażać i pytać czy umiem czytać ale naprawdę nie za bardzo
no to w jakim celu opisałeś taką "prawdopodobną sytuację"? To się właśnie nazywa usprawiedliwianiem. Jeśli coś jest niedopuszczalne to oznacza, że bez względu na okoliczności, bez względu na powody do takiej sytuacji nie powinni dojść. A ty tłumaczysz dlaczego sprzęgło poleciało w mordę opa - to jest usprawiedliwianie bez względu na to jak to nazwiesz

Możesz mnie dalej tutaj obrażać i pytać czy umiem czytać ale naprawdę nie za bardzo wiem o