Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #zalesie #bekazpodludzi #madki #logikarozowychpaskow

Dostałem wczoraj na weselu po ryju, powód:?
Gadamy sobie ze znajomymi na polu.

Przychodzi babka z facetem, wyciągają szlugi i palą.
Baba w ciąży.
Zwróciłem uwagę, czy ona jest poważna że pali papierosy w ciąży.
Partnerowi się to nie spodobało, #!$%@?ł mi takiego partyzanta że się obudziłem chyba 5 minut po fakcie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613e5d075fb896000a00548f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: pociesze cię. Najgorszy uraz głowy jaki miałem skończył się urwanym filmem i problemem z pamięcią przez kolejne dwa lata. Jak do niego doszło? Nie wiem. Znam 5 wersji. Obudziłem się z ogromnym bólem głowy, a krwią zaschnięta na oczach, których nie mogłem otworzyć.

Ps. Zrobiłeś dobrze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania oczywiście reakcja patusa jest niedopuszczalne, ale temat ciąży jest tak skomplikowany i drażliwy, r lepiej go nie ruszać.
Wyobraź sobie, że po ciąży zakończonej promieniem jeszcze przez jakiś czas zostaję brzuch. Brzuch i wielką trauma. Wyobraź sobie że w takiej sytuacji podchodzi ktoś i zwraca uwagę na papierosy.
  • Odpowiedz
  • 50
@zupa_cebulowa Kolega pracował jako ratownik na basenie. Zwrócił jednej kobiecie uwagę że ze zjeżdżalni nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Okazało się że laska była po prostu gruba.
  • Odpowiedz
@dominowiak wyobrażam sobie, ze jeśli w tak zaawansowanej ciąży moja kobieta poroniła to nie wybieramy się na takie duże przyjęcie jak wesele. O ile rodizja i bliscy znajomi będą wiedzieć co się stało, tak reszta gości weselnych nie, a wiadomo jaka panuje atmosfera na weselu.
  • Odpowiedz