Wpis z mikrobloga

Ogólnie to DżoDżo jest chyba najbardziej niedocenioną osoba w ekipie, chłop jest z nimi praktycznie od samego początku, często im podpowiada w filmach lub daje jakieś pomysły, z tego co widzę to głownie DżoDżo zajmuje się tam nagrywaniem i chyba z każdym współpracował... Widzieliście żeby oni mu kiedyś za to podziękowali? Tak wiem dostaje wypłatę i można to uznać za podziękowanie ale chodzi mi o to czy widział ktoś żeby mu Friz coś kupił w prezencie? No nie wiem...Mustanga? Mercedesa? Skoro Friz taki hojny jest co pokazuje w swoich filmach to dziwi mnie to... Burak i cham czyli Mini Majk dostał Mustanga tylko nie wiem za co a DżoDżo za swoją pracę bo dzięki właśnie niemu taki Mini Majk robił wyświetlenia mają na niego #!$%@?... #friz #polskiyoutube #youtube #ekipa #internet
wakxam - Ogólnie to DżoDżo jest chyba najbardziej niedocenioną osoba w ekipie, chłop ...

źródło: comment_1631465274EqpjUlPLo3oAEYpn5ixDr1.jpg

Pobierz
  • 14
@Synsynasmoka: Bo on czasem podważa ich autorytet, może nie bezpośrednio ale widać że czasem są zgrzyty bo generalnie ekipa otacza się yesmanami którzy zawsze na każdy pomysł powiedzą że super i rewelacja. Czasem jest dla nich niszczycielem zabawy bo próbuje im wytłumaczyć jak coś działa ale większość z nich to ignoranci którzy uważają to za wywyższanie nerda jak on ich poprawia. Poza tym myślę że jakby dżodżo się żenił to dostałby
@wakxam: Oczywiście zasługuje na jakiś prezent ze strony Ekipy jako całości, tak jak ostatnio ten menadżer którego pierwszy raz na oczy widziałem. Jednak oglądając filmiki u Dzodza na kanale zauważyłem, że ma bardzo małe mieszkanie a dużo sprzętu, klocków lego, kostek, do tego dwie papugi, od niedawna pies i fajnie jakby Ekipa stanęła na wysokości zadania i sprawiła mu nowe mieszkanie, taki prezent na nowy start, zwłaszcza że ślub niedługo. Widzowie