Wpis z mikrobloga

Mirascy mam problem z iphone'm 11, od wczoraj nie czuje jak wkładam kabel do ładowania, spróbowałam 2 różne kable i dwie ładowarki; kable się mega nagrzewały (wcześniej tego nie było). Został mi obecnie 1% baterii i koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chcę kupić ładowarkę indukcyjną, sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Albo jakie inne rozwiązanie?

#iphone #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #apple
  • 34
@Protamina: Nie mialas czasem przez chwile komunikatu, zeby wyjac kabel? IMO, nie grzeb nic sama, tylko zanies do iclinica chociazby. Zeby sie to nie skonczylo wieksza naprawa, lepiej nie kombinowac
@ProResHq: @staryalkus: nie było żadnego komunikatu, na poczatku "czuł" ładowarkę w niektorych pozycjach, potem coraz rzadziej i rzadziej i od wczoraj już zero. Nie mam opcji zaniesienia go do naprawy niestety, więc albo ta indukcja albo nowy telefon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Protamina: Czemu nie ma opcji? Nie mieszkasz w Polsce? Zawsze mozna komus wyslac, ale jak wolisz wywalic telefon to xD Poza tym, jak nie podlaczasz telefonu chocby do kompa, czy cokolwiek i nie potrzebujesz tego wejscia, to indukcja jest spoko wyjsciem, jednak oznacza noszenie ze soba ladowarki non stop, bo malo kto ma taka na chacie
@Protamina: Ja kiedys mialam jakis komunikat o tym i wlasnie ladowarka mi „nie lapala”, i musialam odstwic telefon, i troche poczekac - jakas woda sie dostala. Poczekalam i sie udalo. 11 pro
@Protamina: To i tak. Musisz wejsc w internety i wpisac numer seryjny. Wpisz recznie date zakupu, oddaj do dowolnego ispotu. Jesli nie minal rowno rok, musza przyjac. Niezaleznie od tego, gdzie byl kupiony. Czasem tylko media expert nie uzupelnia tej daty, ale mozesz zrobic to sama - nikt tego nie sprawdza