Wpis z mikrobloga

@Szczuroskoczek_: wcale nie lubią. tylko tak #!$%@?ą, bo kobiety na poziomie swojej świadomości same nie wiedzą czego chcą. wszystkie #!$%@?ą że chcą mieć miłego faceta, a jak już go poznają to znudzą się nim po kilku tygodniach i uciekną do kogoś kto jest bardziej "bad". kobiety kręci karuzela emocji, którą będzie wywoływał w niej kipiący testosteronem alpha male i który będzie ją oszałamiał do nieprzytomności swoim spojrzeniem swoich hunter eyes, będzie
@smolldaisy: właśnie, że 100% prawda, bluepillowcu :)
wiem, że prawda bywa brutalna i ciężko się z nią pogodzić, no ale prawda jest prawdą, bez względu na to jak by ci ona nie pasowała. najczęstrzą fantazją seksualną kobiet jest właśnie fantazjowanie o takich rzeczach jak- gwałt, bdsm, seks z nieznajomym, szybki seks z przypadkowym alpha male który wymusił to na nich itp. i jest to potwierdzone naukowo, ale bluepillowcy jak zawsze będą
@Mystoo: nie wiem, ja nigdy nie marzylam o seksie z nieznajomym, seksie z osoba ktora mnie nie chce, czy czyms przepelnionym przemoca bez obopolnej zgody. dla mnie to zbyt emocjonalna sfera xd
@smolldaisy: no bluepillowiec, bo to co piszesz to to w co wierzą bluepillowcy. to nie jest wyzwisko. jako, że sam mam szary pasek to nie widziałem, że jesteś różowym paskiem. badania jednak jasno pokazują, że WIĘKSZOŚĆ kobiet fantazjuje o takich rzeczach i skrycie(ale nie świadomie, żadna sama by się nie przyznała nawet przed samą sobą, że czegoś takiego chce) tego pragnie. a ty niby o czym fantazjujesz jak czochrasz bobra?
@Ripej: Bo? Robiłem też na 8values bodajże i wyniki były chyba takie same tj. lewicowo-liberalny. Co do cech charakteru też pasuje bo taki po prostu jestem.

Co nie oznacza, że jestem lewakiem w polskim znaczeniu tego słowa. nie czuje się ani lewakiem ani prawakiem.