Wpis z mikrobloga

ale na co? Koles chce dac mi mieszkanie za benefits dla niego. Jego benefitem bedzie utrzymywac mnie i ogladać jak moj chłopak wklada mi reke w majtki. Za wiecej czyli pokaz seksu bedzie musiał doplacic ekstra.


@fajnypierozek: jak będziesz kombinować to dostaniesz umowe z karami finansowymi i będziesz zwykła kur. na kontrakcie. Albo droga wolna.
  • Odpowiedz
Ale to kobiety są zepsute! XD idzcie się leczyć albo wykastrować


@fajnypierozek: Na co mam się leczyć? Panie doktorze, w życiu dostaje co chce i jestem szczęśliwy. To po co Pan przychodzi? A po nic, chciałem się pochwalić XDDD
  • Odpowiedz
@fajnypierozek ale ja nie napisałem że ja tylko o tym myśle tylko znając realia świata wiem co autor ogłoszenia miał na myśli pisząc benefits. Jakby miał na myśli sprzątanie czy gotowanie to chyba nie musiałaby to być kobieta nie?
  • Odpowiedz
@hirud: wiecie wszystko, obcykani w kazdym temacie, sprytni, przebiegli, majetni, zaradni.

Nie mogą znaleźć sobie normalnego zwiazku musza kusić mieszkaniem XD

Fajne macie skrzywione psychiki
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Jaki trener personalny narzeka na brak powodzenia i je*bania na zawołanie? xD śmierdzi jakimś fejkiem albo z niego „trener” jedynie w cudzysłowiu i sam nie ćwiczy
  • Odpowiedz
wiecie wszystko, obcykani w kazdym temacie, sprytni, przebiegli, majetni, zaradni.

Nie mogą znaleźć sobie normalnego zwiazku musza kusić mieszkaniem XD

Fajne macie skrzywione psychiki


@fajnypierozek: Czekaj, czyli jak to jest?
Piszesz, że mogłabyś się tam wprowadzić, nie do końca rozumiejąc o co chodzi w FWB, na dodatek gościa który wstawia taką ofertę nazywasz kukoldem bo by obserwował jak Twój facet "wkłada Ci rękę w majtki" i mógłby oglądać "pokaz seksu" za
  • Odpowiedz