Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Na YT wyświetlił mi się post Olgierda. Wchodzę, a tam jechanie po Pompolinim @DonRademenes, bo ten... śmiał kiedyś rozmawiać z wrogiem Ola, czyli @zagmatfany2. I to jest dosłownie jedyny podany powód. W komentarzach wyzywanie Pompo, wszystko z jawnym poparciem Olgierda.
Przecież to co ten typ w okół siebie tworzy, to jest dosłownie sekta. Nawet jechowi nie mają tak ostrych jazd ()
#kononowicz #olgierdandrzejewski #patostreamy
Zwanek - Na YT wyświetlił mi się post Olgierda. Wchodzę, a tam jechanie po Pompolinim...

źródło: comment_1631403615LFghFu0ter5ndvYTC6mfXi.jpg

Pobierz
  • 27
@Zwanek: przede wszystkim, większość osób które były nastawione antylateksowo mogłoby dostać takie info gdyby zagadali do pompo. Po drugie, nawet nie wiadomo kiedy ta rozmowa miała miejsce (może być tak że Olgierdano jeszcze nie było wtedy na youtube więc oskarżanie Pompoliniego o rozmowę z osoba która zgłosiła lajt zanim jeszcze do niego doszło wydaje się być absurdalne) a po trzecie, to może być zwykła sklejka z photoshopa i @Zagmadfany2 wcale takiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Takinickk: Nie wiem jaki to ma związek. Tutaj Pampa chwali się Zagmatfanemu*, że składał zeznania przeciwko Bielszczakowi. Ani jeden, ani drugi raczej do tej rzekomej sekty lateksowej nie należy, nie sądzisz?


@NPCno123123: Nawet jeśli to nie jest sklejka (zakładam że nie jest), to i tak sranie się o takie rzeczy jest tak absurdalnie głupie, że ciężko to komentować. Niech może prześwietlają każdemu rodzinę do trzech pokoleń wstecz, bo jeszcze, nie
@patryk-piero: to jest właśnie największa głupota, to Zagmadfany zgłaszal lajta. Ale którego lajta? Tego który był współprowadzony przez Pompoliniego. xD Najlepsze jest to że są ludzie którzy wcale nad tym się nie zastanowili i biorą to na rozumowanie typu zagmadfany=zły wiec skoro rozmawiał z Pompolinim to Pompolini=zły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@patryk-piero: @NPCno123123: No to jest totalna abstrakcja po prostu. Gównoburza zaczyna się od screena, na którym typ chwali się, że #!$%@?ł Gnidę na policji, a w komentarzach pod dokładnie tym screenem, ludzie robią z niego lateksa. Oni nawet nie próbują myśleć, bo po co, jak można Ola słuchać? xD
@Zwanek: no właśnie tutaj jest najlepsza część, Olgierdano wyrywa kawałek rozmowy z kontekstu, mianuje Pompoliniego wrogiem antylateksów a w rozmowie jest coś o donoszeniu na policję. Wniosek w głowie mniej rozgarniętych widzów? Pompolini poszedł na policję na Olgierdano. xD
@Zwanek: No jak nie ma nic wiecej no to faktycznie glupota. Pompolini byl niesmaczny na tych filmach pierwszych jak byl psem slawka i np gadal do kompletnie nawachanego idioty czemu oklamales mnie i slawka, ale potem chyba faktycznie sie nawrócił na antylateksiarstwo
@Zwanek: już pisałem coś gdy pierwszy raz wypłynął ten screen i nie chce pisać mi się od nowa. Jedna z konkluzji była że pompo źle wyjdzie na współpracy z menelowcami, mimo że chęci dobre mogą mieć, to swojego intelektu nie oszukają.
A co do obecnego hejtu na Ola w tym wpisie, to budujecie go tylko na jednym screenie( ͡° ͜ʖ ͡°) a temat podobno bardziej rozbudowany niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@William2290: Przecież można sobie poczytać jak wygląda sytuacja pod postem Olgierda - on ciągle wisi.
A Kumanie się z bobolakami, nawet jeśli nierozważne, nie czyni Pompaliniego niczemu winnym. To Olgierd zachowuje się tutaj #!$%@? (nie pierwszy raz zresztą) i w zasadzie to on psuje opinię Pampa, wyciągając kompletnie z dupy takie rzeczy i łącząc je z rzeczami, z którymi związku nie mają.
@Bogdan_Boner: Jakie dane? Przecież nawet Olgierd twierdził, że
@Bogdan_Boner: no to za takie powtarzanie oszczerstw niepopartych niczym to sobie daruj. Dlaczego napisałem "wy"? Antybobolacy, fani/widzowie olgierda. Chyba że ani z jednymi ani z drugimi się nie utożsamiasz, wtedy przepraszam.