Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Na YT wyświetlił mi się post Olgierda. Wchodzę, a tam jechanie po Pompolinim @DonRademenes, bo ten... śmiał kiedyś rozmawiać z wrogiem Ola, czyli @zagmatfany2. I to jest dosłownie jedyny podany powód. W komentarzach wyzywanie Pompo, wszystko z jawnym poparciem Olgierda.
Przecież to co ten typ w okół siebie tworzy, to jest dosłownie sekta. Nawet jechowi nie mają tak ostrych jazd ()
#kononowicz #olgierdandrzejewski #patostreamy
Zwanek - Na YT wyświetlił mi się post Olgierda. Wchodzę, a tam jechanie po Pompolinim...

źródło: comment_1631403615LFghFu0ter5ndvYTC6mfXi.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwanek: ale muszę uczciwie dodać że antylateksowa postawa Zagmatfanego jest niezachwiana od dawna i nie zniżał się do żałosnych troll wpisów pro lateksowych jak reszta pijaków. Dlatego nigdy nie kasuje jego wpisów bezwzględu na to co pisze i nie mam go na czarnej.
A co do tej afery to kilka dni temu byłem pewny że to tylko nieporozumienie i szybko się wyjaśni. (sam dostałem trochę info bezpośrednio od Pompo), ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@William2290: Też czekam na rozwój sytuacji, ale jeżeli Olo ma rację (czego nie zakładam po tym co przedstawił), to strasznie od dupy strony to ugryzł.
  • Odpowiedz
@Bogdan_Boner:
Olgierdano wkleil wyrwaną z kontekstu rozmowę; ktoś kiedyś z kimś rozmawiał ale w sumie to nie wiadomo o czym nie wiadomo po co i z jakiego powodu. Jedyne co wg Olgierdano powinno się z tego posta wyciągnąć to to że Pompolini=zły. Niech da jakieś dowody na to że doszlo do nieuczciwej zagrywki ze strony Pompoliniego to będzie się można tej całej sytuacji przyjrzeć. Póki co, to mamy tylko oskarżenie
  • Odpowiedz
@Zwanek jest od #!$%@? poszlak na każdego teraz ale twardych dowodów brak, jedno jest pewne że wielkim zwycięzcą jest gość ze złotem na głowie, pucz nie udany chłopaki skłócone, Konon obrazony... Teraz już go nikt z rąk oblecha nie odbije
  • Odpowiedz
@Zwanek Łukasz się po prostu mści za to, że nie dostaje poklasku od Pampaliniego i więcej informacji, bo został uznany przez niego za osobę niespełną rozumu. Łukasz swoimi podbojami i jupiterstwem po prostu popsuł szyki spraw prawnych prowadzonych przez pampo
  • Odpowiedz