Wpis z mikrobloga

#informatyka zaocznie na #wsei w #krakow?
Na politechnika się nie dostałem, a szkoda bo byłoby taniej XD
Pytam całkiem na poważnie bo mam już prace na gastronomi u Niemca.
Mam 22 lata w tym roku napisałem mature, byłem w technikum Informatycznym, zrobiłem tego technika ale to było 2 lata temu ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Dalej w to nie szedłem, klasa podobnie bo tylko dwóch pracuje w zawodzie. Często zastanawiam się jak by to było być programistą juniorem który nauczyć się tego co musi i żyje z komputera, nie wiem czy warto wywalać tyle kasy na prywatne studia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#studbaza #programowanie #naukaprogramowania

Jak żyć

  • Idź na studia może poznasz ogarniętych ludzi 61.6% (53)
  • Pie*dol studia bootcamp 26.7% (23)
  • Coś innego (napisze komentarz) 11.6% (10)

Oddanych głosów: 86

  • 9
@Konrad_benewiat: Daj sobie czas i spróbuj nauczyć się sam. Bootcampy i studia (w polsce) to jakaś pomyłka.

Ja po dwóch latach studiowania zrezygnowałem. Ile można było się uczyć matematyki i klepać algorytmy w Javie. Jak ja wtedy i pewnie ty teraz chcesz pisać stronki, aplikacje mobilne albo jakieś crudy. Zrezygownałem z nauki na studiach zacząłem robić stronki po taniości i teraz 10 lat póżniej jest elegancko.

Właściwie wszystkiego musiałem nauczyć się
@Bruno_ Tak. Mieliśmy finansowane przez państwo szkolenie z programowanie mobilnego Nazwano to Kształcenie uczniów w powiązaniu z potrzebami pracodawców (pamięć mam dobrą ( ͡º ͜ʖ͡º) ) Firma wzięła za to od szkoły paręnaście tysięcy. Coś nam puszczali na projektorze. Na końcu rozdawali pendrive 32 GB, tyle z tamtąd wyniosłem XDD
@Konrad_benewiat WSEI dobra opcja jak masz zapał do nauki - sporo kadry mają z Ekonomicznego i AGH. Miło wspominam analizę matematyczna z prof Gurgulem i jego asystentami, świetne zajęcia z programowania webowego z Ryszardem Brzegowym, bazy danych z Krzysztofem Molenda.

Ja wyniosłem z WSEI sporo wiedzy, mnóstwo fajnych kontaktów i ciekawych ofert pracy. Ale miałem pomysł na siebie i to co chce w życiu robić, połączyłem finanse z IT. Studia nie kosztowały