Wpis z mikrobloga

Często przewijający się motyw na "przegrywowych" tagach to pisanie przez normików, że "hehe dziewczyna nie rozwiąże twoich problemów". Jasne, jeśli ktoś myśli, że przestanie być bezrobotny czy pracować w kołchozie bo znalazł loszke to wiadomo, że ma jakies problemy z intelektem ale nie sądze, żeby ktokolwiek tak uważał.
To chyba oczywiste, że posiadanie kogoś bliskiego jest wartością dodatnią w życiu? Mając wsparcie, oparcie, miłość, drugiego człowieka na pewno jest dużo łatwiej radzić sobie z codziennością.

Tutaj pojawia się motyw nr.2 "Hurr durr najpierw to się wylecz, wgl rozwiąż wszystkie swoje problemy i wtedy dopiero możesz pomarzyć o kobiecie". Szkoda, że do tej zasady nie stosuje się...#!$%@? nikt xD Ludzie mają uzależnienia, długi, depresje, raki, inne choroby, problemy rodzinne, osobiste, z tożsamością, jakiekolwiek i wiecie co? mają relacje :o
Nikt nie czeka na jakieś idealne odkupienie i wygranie życia, hehe poczekam na relacje do 50 bo wtedy to już się obrobie ze wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy zobaczyć jakieś filmiki z wywiadami ludzi z depresją, o loszkach nie wspominam, że "gdyby nie mój chłopak to nie dałabym rady" ale nawet mężczyźni, ostatnio na kanale yt Michała Zerki, pojawiła się właśnie historia młodego mężczyzny z problemami, lęki, depresja, rodzinne tragedie i dramaty -> konkluzja? "Moja dziewczyna, która w tych trudnych momentach pomogła mi się wydostać z dołka i daje mi motywacje żeby codziennie rano wstawać"

Strasznie mnie to wszystko napawa goryczą, czuje się jak syzyf. Sam przeciw światu. Ludzie mają podobne, może nawet gorsze problemy i otrzymują wsparcie, miłość, czego ja nigdy nie zaznałem i czytam coś takiego, że hehe skup się na sobie, musisz sam wszystko zwalczyć gdzie wcale nie widze takich przykładów heroicznej walki w pojedynke, zawsze jest jakaś Maryja podnosząca upadającego Jezusa.

#przegryw #depresja #rozwojosobistyznormikami #przemyslenia #samotnosc
  • 60
@MrSknerus: żadna wartościowa laska nie zainteresuje się kimś #!$%@?. Chcielibyście być z kobietą, która nie dba o siebie, brak jej celu w zyciu i nie chce jej sie z wyra zwlekac rano, odwala jakąś gowno robote, caly dzień marudzi i jest nieszczęśliwa? I jeszcze narzeka ze jest gruba i brzydka (a jest) i nikt jej nigdy nie pokocha. A taki obraz wasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrSknerus: fajne cherry-picking i zakłamywanie rzeczywistości - serio, ogarnij się, spraw, żebyś był interesującym, uśmiechniętym człowiek, a dupeczki przyjdą same.

Kup sobie psa jak potrzebujesz żeby ktoś Cię rozumiał i czekał na Ciebie w domku.
gdzie wcale nie widze takich przykładów heroicznej walki w pojedynke, zawsze jest jakaś Maryja podnosząca upadającego Jezusa


@MrSknerus: co, przecież to nie miało miejsca xD Jezus to był akurat giga chad, który nie potrzebował pomocy od kobiet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Malkof: przecież to Ty napisałeś, że masz #!$%@? życie, bo nie masz komu się wypłakać ze swoich problemów i partnerka sprawiłaby, że wszystkie problemy rozwiązałbyś bez żadnych trudności, ale teraz to nie umiesz
@Malkof: ok, myślałem, że to Ty jesteś autorem wpisu. Nieważne, przepraszam, dawno nie byłem na wykopie i zapomniałem, że pod #przegryw jest się po to, żeby się lizać po stulejkach, narzekać na kobiety i cały świat, ale nigdy nie pomyśleć, że to ze mną może być coś nie tak. Ale miałem farta w życiu, że ogarnąłem jak wyjść z przegrywu zanim odkryłem konto na wykopie xD

Podsumowując, polecam zostać obserwatorem życia
Ale co ma osiąganie do bycia w związku?


@Malkof: zadziwiająco dużo - zauważ jacy faceci podobają się kobietom i rób wszystko, aby stać się jednym z nich
ich wspólną cechą jest androgeniczny wygląd


@Malkof: czy Twój stary ma taki wygląd? Czy znajomi, którzy są w związkach mają taki wygląd? Czy absolutnie wszyscy '#!$%@?', których znasz mają ten wygląd?
@MrSknerus: Złoto. Leci do ulubionych.
@Kalafjoreg: Jeszcze ciekawiej jest, kiedy przegryw pisze, że chodził kilka lat na terapię i nadal nie widzi poprawy. Co na to normik? Za krótko chodziłeś!
@EgzeQTroll: Ostatnio coraz częściej widuję facetów po zawodówce czy nawet podstawówce z laskami z dyplomem mgr.
@Ranger: Co doprowadziło innych do sukcesu? Geny i wychowanie. Na to nie mam wpływu. Tego nie zmienię nigdy.