Wpis z mikrobloga

Co za groteskowa komedia. Łukasz zapowiedział najazd na Szkolną i Sławek go jak zwykle wyrolował.
To tak jakby chcieć napaść na bank i wysłać im maila z zapowiedzią XD

Antybobolaczki pogódźcie się z tym faktem, że takie patusy jak wy i ci podbramkowcy, którzy klęczeli grzecznie przed furteczką dzisiaj to nieudacznicy. Nigdy nie odniesiecie sukcesu w przeciwieństwie do mnie, Meksykana, Sławka, czy też Rafała, bo brak wam piątej klepki.
takie życie przegrywa.

#kononowicz #patostreamy
salamsalejman - Co za groteskowa komedia. Łukasz zapowiedział najazd na Szkolną i Sła...

źródło: comment_1631305592GCropI1v2S0FSNt0QPxBte.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@paranoid18:
ale my rozmawiamy o tobie i twoim nieudacznictwie, także proszę się wypowiadać o sobie a nie zasłaniać się jakimiś losowymi faktami z czyjegoś życia XD albo piszesz do rzeczy albo będziesz kasowany
kiedy jakaś udana akcja?
  • Odpowiedz
@NewBalanz: kochany, jeśli tak, to się wypowiedz coś więcej, bo znowu nazywasz ludzi nieudacznikami bo ich nie lubisz XD
@paranoid18: ale rozumiesz to? krótka piłka, masz coś do powiedzenia na temat tej przegranej albo do widzenia. tu nie ma miejsca by ci poopowiadać co kiedyś zrobiłem a czego nie, bo różnice między nami na moja korzyść widać gołym okiem.
  • Odpowiedz