Wpis z mikrobloga

Rzygać mi się chce jak tu wchodzę ostatnimi czasy. Po fajnych akcjach jakim było shitpostowanie Koterskiego, czy Rancza któryś idiota (nie wiem który, choć się domyślam) zaczął bezbecką akcję z emotkami człowieczka na wózku. I ok, pół biedy kiedy używało się ich sporadycznie, to można się było czasem uśmiechnąć do niektórych postów, ale ostatnio jest tu taki zalew zwykłego chamstwa i wyzwisk chłopa, który jakby chciał, to by was kupił, że to jest nie do wiary. Już nie będę wspominał o chorągiewkach, bo tych już kilku pisało przede mną.

Uprzedzając:
- nie, nie piłem,
- nie, nie zesram się,
- tak, ja dzwonię.
#f1 #kubica
  • 18
@rolnik_wykopowy: Zróbmy powrutową lustrację. Niech się każdy określi kim jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja jestem antypowrutowcem od 2017, przezylem kilka wlasnych afer, niezliczone ilosci atakow personalnych i nie raz mialem 90 proc tagu przeciwko sobie za samo racjonalne podejscie do tematu. Dzis wiele osob ktore kiedys sraly na mnie zarem, legancko wspolnie smieszkuje z tematu. Tak - smieszy mnie koterski. Tak - smieszy mnie ♿. Dodatkowo
@smutny_kojot: No mogę się nazwać powrutowcem, ale mój powrutyzm polega na cichym kibicowaniu Kubickiemu, ale nie będę snuł teorii spiskowych, czy srał żarem, jak nie dostanie fotela, bo zdaję sobie sprawę z tego, że ma na niego nikłe szanse. Hamiltona nie wyzywam od bambusów, choć uważam, że bardzo często zachowuje się jak kretyn. Ile jest w tym gry aktorskiej nastawionej na trzepanie kasy z social mediów? Trudno powiedzieć. Na pewno nie
@rolnik_wykopowy: Spoko, kazdy czasem potrzebuje sie oczyscic. Na koterskiego tez kiedys byly skrajne reakcje, a teraz najwiekszy problem robi moderacja i jeden dzban, ktory to zglasza. Podobnie nie lubie chamskiego obrazania nikogo, a nawet kiedy uzywam slowa inwalida to w taki sposob, aby podkreslic, ze ograniczenia ruchowe u Kubicy istnieja i tego nie przeskoczymy. Tak samo z Hamiltonem. No jest dziwakiem, ale kolor skory nie ma tu nic do rzeczy. Bialy