Wpis z mikrobloga

@moll: Ale co trzeba umieć? No fizycznie to jest trudne, tak łatwo tego nie zrobisz. Myłaś kiedyś włosie szczoteczki do zębów, w którym utknął jakiś fragment jedzenia? Samo polewanie wodą nic tu nie da i go nie usunie. Ten sam efekt jest z resztkami kału, które zostały pomiędzy włosami szczotki do kibla. Może ci się wydaje, że powierzchownie umyłaś szczotkę, ale to nie jest dokładne
@KorwinizacjaPrzelyku: kiedyś przy cotygodniowym solidnym myciu kibla szczotka oblepiła mi się kawałkiem rozmiękniętego papieru toaletowego i zauważyłam to dopiero pod koniec, jak było to mocno wtarte. Klęłam jaśnistymi, ale dało radę ogarnąć. Oczyściłam wszystko, bez nadmiaru spuszczanej wody, nie brudząc sobie rąk, więc sorry, da się umyć dokładnie, a to że Ty tego nie potrafisz, nie oznacza że ktoś inny też
@KorwinizacjaPrzelyku: ale naklęłam się przy innej okazji niż czyszczenie plamki kału zaraz po zrobionej 2... Jak rozumiem szczotka toaletowa to element wystroju i chociaż raz w tygodniu nie używasz do generalnego sprzątania nią wnętrza muszli klozetowej, tylko też patykiem z papieru jedziesz cały kibelek?
@Bolo_Yeung: tak jak pojedynczy papierowy patyk xD poza tym szczotki nie używasz do rozdrobnienia zalegającego ma dnie muszli stolca którego nie można spłukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)