Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś agencje pracy z ludzkimi warunkami tzn zeby nie trafić na mieszkanie 6osobowe w 3 pokojach i z jednym kiblem??
Praca wiadomo dla plebsu z dukajacym niemieckim i angielskim na poziomie kali być kali jesc. Myśle, że komisjioner, magazynier nie byłoby zle, bo wole chodzic niż dźwigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem tez nad #holandia i jablka, ale tam ciagle wieje i pada, a dodatkowo życie jest droższe niż w #niemcy

Planowałbym wyjechać do Świąt i ewentualnie po wrócić.
Znacie jakieś nie obozy?

#pracazagranica #emigrujzwykopem
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pu100stan: Wyplata co tydzień. Tak, wszystko miałem zorganizowane. W niedzielę przyjechałem do domu się wprowadzić,w poniedziałek do pracy na szkolenia bhp itd a we wtorek już normalnie robota.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pu100stan: ogólnie to dzwonicie do ranstadu, umawiają was na spotkanie, chwilą pogadanki i cyk. Jesteście na produkcji gdzie jedyny wasz wkład w pracę zakładu, choćby DAF to wieszanie elementów na haki do malowania. Zero spiny i pośpiechu. 8 godzin jako tako na #!$%@? i 2,2 wpada do kieszeni bez ani jednej nadgodziny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pu100stan: Za tyle brutto to nikt tu z łóżka nie wstanie. 500tygodniowo na rękę za pierwszą zmianę to musisz dostać na start. A są dwie zmiany. Za drugą płacą więcej
@Capshov: wiem, a za niedzielę 200%

Chodzi o to, że rynek jest taki marny:
Trafiasz na lokacje z jakimś chrapaczem albo pierdzielem na maly pokoik, do tego 2 takie same pokoje i jedna łazienka i jedna kuchnia na 6 osóbz jak żyć?
Te 500 euro to spawacz zarobi, nie wątpię
Ja na magazynie zarabiałem po 450 na czysto ale za 6 nocek (8god i 1godz przerwa na dzień), komfortem było mieszkanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pu100stan: Ja tylko mówię jak jest tu gdzie pracuje. Innych lokalizacji i miejsc pracy nie znam. Tu agencja a konkretnie randstad daje 500za pierwsza zmianę i 600 za drugą chyba. Co u nich z zakwaterowaniem nie wiem. Ja pracuje tak jak wspomniałem przeć Covebo i wcale dużo więcej nie mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pu100stan: i ja nie mówię tu o tym że daje 500 spawaczowi, tylko ogólnie na produkcję i chętnych nie ma. Mają nawet program że jak przyprowadzisz im człowieka i on będzie pracował 3 miesiące to dostajesz 250 brutto za to
@pu100stan: Nie wiem czy takie droższe w NL niż w Niemczech. Pewnie zależy co chcesz kupować i jak żyć. Ja pracuje przez holenderskie Covebo. Pokój 1 osobowy, w domu 4 osoby. Narazie spoko


W tym Covebo pracę załatwiałeś z polskim koordynatorem czy lepiej bezpośrednio uderzać po angielsku do holenderskich koordynatorów?

Pozdrowionka