Wpis z mikrobloga

Tylko mężczyzna, którego intelekt jest zamglony przez własny popęd seksualny, mógłby nadać miano płci pięknej tej niedojrzałej i krótkonogiej rasie o wąskich ramionach, szerokich biodrach; bo całe piękno tej płci jest związane z tym właśnie popędem. Zamiast nazywać je piękną, byłoby więcej powodów, aby opisywać kobiety jako płeć nieestetyczna


Im dluzej patrze na rozne kobiece ciala czysto fizycznie bez zaslepienia sperma tym bardziej asymetryczne i karykaturalne mi sie wydaje. Z drugiej strony niewinne oczka i infantylna twarz sa w jakis sposob pociagajace. Psychicznie ich emocjonalnosc, slabosc nad mezczyzna i glupota mnie zwyczajnie odtracaja. W relacjach z mojej strony nie ma mowy o jakimkolwiek przywiazaniu czy uczuciach, interesuje mnie tylko zwierzecy seks. W seksie zas podnieca mnie glownie poczucie dominacji, sily i mozliwosc zeszmacenia, uprzedmiotowania, upokorzenia czy wykorzystania. Panowie to calkowicie normalne czy ze mna jest cos nie tak i to czas na wziecie gaypilla?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #teczowepaski #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #zwiazki #stulejacontent #przegryw #blackpill #p0lka #kiciochpyta #seks
typical_pussy - > Tylko mężczyzna, którego intelekt jest zamglony przez własny popęd ...

źródło: comment_1631274365Wt9Xk0cF1DV4pmQ6p6xHoy.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
W seksie zas podnieca mnie glownie poczucie dominacji, sily i mozliwosc zeszmacenia, uprzedmiotowania, upokorzenia czy wykorzystania


@typical_pussy: same różowe tego oczekują. To obrzydliwe hipergamiczne obyczaje i oczywiście Ty masz tańczyć na #!$%@?, a ona se wypnie dupę co najwyżej

Ja też chce se poleżeć i żeby jakaś p0lka #!$%@?ła tornado na #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech mnie zeszmaci

aaaa sorry zapomniałem, k0bietki nie oferują takich
  • Odpowiedz
@typical_pussy: Jesteś już bardzo blisko zrozumienia tego czego mężczyzna [taki prawdziwy] oczekuje od kobiety, a czego od swoich kumpli/kompanów.

Natomiast geje i spremiage mają wiele cech wspólnych [kobiety nimi tak naprawdę gardzą, ale przebywają obok nich dla korzyści xD]. Jedną z tych cech jest nieodróżnianie relacji przyjacielskiej od relacji z kobietą. Albo inaczej - szukanie jednej osoby na świecie, która będzie miała wszystko czego chcesz - w konsekwencji prowadzi do
  • Odpowiedz
Kobieta tak naprawde nie oferuje nic w seksie oprocz bycia nieruchoma zywa kloda ktora mozna zerznac we wszystkie otwory i napluc w twarz.


@typical_pussy: i właśnie dlatego seks roboty będą szybciej fajne dla mężczyzn, laska i tak jest kłodą xD
No i taki seks robot dla kobiet to fajnie jakby jakąś wypłatę przyniósł do domu, samochód naprawił, ścianę pomalował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Uriel12: Im starszy jestem tym bardziej upewniam sie w fakcie ze kobieta sama w sobie nie dodaje do zycia mezczyzny doslownie NIC oprocz cipy i problemow. Prawdziwa przyjazn moze zaistniec tylko miedzy dwoma mezczyznami i od zawsze to wiedzialem, nawet w badaniach wyszlo ze najbardziej trwale zwiazki to te pomiedzy gejami, potem heteroseksualne a najmniej trwale pomiedzy lesbijkami. Daje mocno do myslenia.
  • Odpowiedz