Wpis z mikrobloga

@jandiabeldrugi: w dalszym ciagu nie rozumiem o co ci chodzi. Mam kilkanascie koszul. Wieczorem uzyta koszule rzucam do prania a nastepnego dnia rano prasuje swieza (inna). Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

O moje zarobki sie nie martw, personalne wycieczki zostaw dla kolegow

Moze lepiej daruj sobie odpisywanie mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Prusti: prasowanie po jednej koszuli dziennie jest zwyczajnie absurdalne, skoro można sobie naszykować za jednym razem komplet na cały tydzień i powiesić go do szafy.

Śmieszą mnie takie niedojdy życiowe, które nie potrafią zoptymalizować najprostszych czynności, bo ich zawód wymaga "nienagannego wyglądu" zamiast myślenia.
@jandiabeldrugi: typie ale prosilem cie zebys juz do mnie nie pisal. Napisalem ze mam osobna garderobe z przygotowana zawsze deska i przeprasowanie koszuli i spodni na dany dzien nie jest dla mnie zadnym problemem i jest wygodniejsze niz prasowanie calosci prania. Gdzie ty widzisz zebym ja na cos narzekal? Jestes niedorozwniety czy co? Lec na czarno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Prusti: oho, widzę że stopień zesrania wkroczył na level "nie używam znaków przestankowych". Spociłeś się frustracie? To zmień koszulkę.

ps. wrzucaj sobie mnie gdzie chcesz. Ten portal jest tak upośledzony, że i tak mogę zrobić nowy wpis w którym cię zawołam a ty dostaniesz powiadomienie. Jak tylko zachcę, to będę cię wołał co 5 minut aż się zesrasz, więc grzeczniej proszę.