Wpis z mikrobloga

Tak, nadepnąłeś komuś na odcisk, teraz się mści. Na pewno jego dziadek był SBkiem i cię nienawidzi, bo nie jesteś lewakiem.
@cameel: Wydaje mi się, że walczysz o sprawę przegraną. Dlaczego? Bo w tym chaosie informacyjnym nikt nie jest w stanie zweryfikować twoich faktów. Nawet jeśli masz rację nikt Ci nie uwierzy. Jedyny sposób żeby te fakty uwiarygodnić to rozprawa sądowa i chyba o to powinieneś walczyć. Tak wiem, że mamy beznadziejne sądy, ale podając fakty które znalazłeś do publicznej wiadomości niczego nie wskórasz, bo jest to tylko kolejna z teorii. a.
@GeraltRedhammer: Pewnie masz rację. Dla mnie sukcesem będzie, jeśli choćby jedna osoba zacznie drążyć temat, czytać, szukać. Wierzę że prawda kiedyś zwycięży, być może to naiwność.

Macierewicz co mógł to ujawnił. Do dziś płacu za to wysoką cenę i jest uznawany za paranoika.

Pozdro
@cameel - tutaj jest Polska... my wyzdychamy przytuleni przez agenturę, która nam się ostała po komunie.

Wszyscy jebią z Ciebie, że jesteś niby fanatyk, ale nikt tego nie przemyśli co się dzieje.

Sztandarowy przykład, biedna Fieldorfowa, która całe życie walczyła o ukaranie oprawców jej ojca i która w niby tak czystym państwie się prędzej doczekała śmierci.

Przykra sprawa....
@cryan: Nigdy nie zależało mi na tanim poklasku.

A ci co teraz się śmieją, jeszcze kiedyś zapłaczą, gdy kolejne partyjne emanacje razwiedki doprowadzą kraj do ruiny (oby nie!).

Tak szczerze, to ja się cieszę, że ich tak bardzo boli kilka słów prawdy, że aż decydują się nagłośnić moje słowa. A nuż ktoś przeczyta, włączy myślenie i sam zacznie szukać?

Zauważ, że żaden z tych, którzy drwią, poza drwiną nie ma żadnych
@cameel: Ja jednak myślę, że to jeden z prawdziwe młodych i wykształconych. Chociaż możliwe, że pojechałeś mu nieświadomie po rodzince :) Takich trzeba olewać, oni zmienią się dopiero kiedy za 50-60 lat będą wstydzić się spojrzeć wnukowi w oczy i opowiedzieć o "historii" i "rzeczywistości", w którą wierzyli.
@JokerBonifacy: Ależ flame poszedł.

Gość się poczuł mocno urażony "cieknącym z moich tekstów jadem", tylko jak go poprosiłem o konkretny cytat, to napisał, że "okrągłostołowy bękart" go mocno uraził :)

I że chce się mnie pozbyć, a jednocześnie mnie toleruje.

Albo, że chciał ograniczyć rozprzestrzenianie się moich "chorych tekstów", a jednocześnie sam je nagłaśnia tworząc o nich znalezisko :)

Ehhh...Coś jak Smeagol i Gollum ;)
@GeraltRedhammer: Ale tutaj nie musimy prosić Brytyjczyków o archiwa.

One są dla wielu osób dostępne, ale nie dla szerokiej opinii publicznej. Niestety część jest zastrzeżona.

Na własne życzenie fundujemy sobie teczkową wojnę i szantaże.

Gdyby to ujawnić nie można byłoby więcej grać teczkami.
@GeraltRedhammer: No ja tylko nieśmiało przypomnę, że Platforma Obywatelska szła do wyborów w 2007 roku z hasłem odtajnienia archiwów.

Jak wiele innych obietnic, ta także pozostała wyłącznie w sferze zapowiedzi i planów na przyszłość.

Wcześniejsza pisowska próba lustracji została utrącona przez Trybunał Konstytucyjny.

O Macierewiczu i uchwale Korwina z 92 już wspominałem dzisiaj.
@gav: No niby tak, ja wielkich pretensji nie mam, próbowałem, mimo inwektyw, podjąć jakąś polemikę, ale odbijałem się od ściany.

Gość się uparł, a najgorsze jest to, że nic do niego nie dociera.

Być może masz rację, że gość jest na początku drogi i wypiera docierające do niego fakty. Jednak jakoś nie wierzę, żeby miał na tyle otwartą głowę, żeby zaakceptować różne bolesne fakty.
@GeraltRedhammer: Kiedyś już dyskutowałem na ten temat na wykopie:

http://www.wykop.pl/link/612993/autonomia-slaska-warto-rozmawiac/#comment-4156533

Polecam program zalinkowany w tym znalezisku.

@gav: cameel jest ze śląska, więc nie wiem jaki ma stosunek ;P

Jestem przeciwnikiem autonomii. Tendencje separatystyczne są na Opolszczyźnie silne. Oprócz zdeklarowanych Ślązaków mamy tu także finansowaną przez zachodniego sąsiada Mniejszość Niemiecką, która włada mediami (bardzo duże wpływy w lokalnej telewizji).

Generalnie niepokoi mnie współpraca rządzącej partii z separatystami z RAŚu w sejmiku