Wpis z mikrobloga

@MrBogumil: bez jaj, o tym samym pomyślałem wczoraj, gdy pierwszy raz odpaliłem SoD2 i... straszna bieda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W DG wbiłem platynę i zacząłem przechodzić drugi raz, a na X'ie lipa...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@MrBogumil: fikołek, teraz wychodzi na to że starsza gra którą jest State of Decay 2 ma większą bazę graczy na Steam od świeższego Days Gone które teoretycznie powinno być w swoim peaku.
Rozumiem też że Days Gone powinno iść w górę z biegiem czasu według twojego rozumowania, i nie to żebym się z tym nie potrafił zgodzić ale wątpię.
Wykres cen od góry SoD2 na dole Days Gone, obie gry już
Pobierz sodomek - @MrBogumil: fikołek, teraz wychodzi na to że starsza gra którą jest State o...
źródło: comment_1631188629g9NTnHpzLYWbOi7K4DX1wk.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@MrBogumil: to po co porównujesz fife z rocket league bo w obu odbija się piłkę? Masz chociaż trochę godności aby przyznać że robisz porównanie które nie ma sensu bo dane ze Steam ci niszczą narracje? Weź przeproś i zacznij w coś grać żeby zrozumieć że gry się różnią od siebie i to co się podoba tobie nie oznacza, że inne gry są złe lub słabe.
@MrBogumil: tylko że w State of Decay 2 coop jest ŻADEN

W tę grę nie da się grać na co-opa jak człowiek, bo traci cały swój urok. Nic tam nie działa, społeczność pozostaje jedna i to nie ma najmniejszego sensu. Nie ma osobnych, a to główna mechanika gry. Coop i jakiś gówniany tryb na kilku graczy to ewentualność, przy której nikt nie spędza czasu. Tak samo jak wyzwania w DG. Nudne
od świeższego Days Gone które teoretycznie powinno być w swoim peaku.


@sodomek: Days gone przegrało datą i sposobem wydania. Gra na PC wyszła długo po tym jak była na konsoli. Hype zerowy. Sam usłyszałem o days gone jakoś miesiąc temu i to zupełnie przypadkiem jak browsowałem steam, przeszedłem, gra podobała mi się bardzo - gdyby nie przypadek i grzebanie w sklepie steam szukajac czegokolwiek do pogrania, to nawet bym nie wiedział,