Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #pieluszkowezapaleniemozgu

Zaraz #!$%@?, #!$%@? juz wysiadam psychicznie. No moja zone #!$%@?. Spodziewamy sie 1 dziecka a tyle pieniedzy wydane ze bys auto kupił.

1. Kupujemy wózek, gdzie #!$%@? wózek za 3 tysiace, to jakies #!$%@? gowno, junama za 5 tysiecy bo to prima sort, dziecko sie nie bedzie telepalo jak #!$%@?. #!$%@? ze matka mnie wozila w wozku po 2 bratach, ktory kupila w niemczech i mial z 20 lat i wyroslem na normalnego czlowieka.
2. Łożeczko dla dziecka, taki #!$%@? niemoze byc z ikei za 500 zl tylko za #!$%@? 2 tysiace. Ja #!$%@? mebel po 2 latach do #!$%@? za 2 tysiace..
3. Materac no oczywiscie ze niemoze byc standardowy materac bo dziecko se #!$%@? kregoslup, musi miec materac za tyle co prawie materac na moje lozko a jest z 5 razy mniejszy
4. Pasuje kupic komode na #!$%@? dla dziecka, #!$%@? kupmy malma z ikei za 500 zl bo i tak za rok przeprowadzamy sie do domu - taki #!$%@? musi byc super vintage komoda zeby sie komponowala ze wszystkim w bloku ale w domy juz bedzie inna...
5. Jestesmy w ikei kupujemy jakies przescieradla i posciele to taki #!$%@? nie mozna wziac szarych, bialych tylko trzeba wziac takie psrokate w kotki ktore sa 5 razy drozsze, bo niemowle widzi roznice jakie ma przescierdalo, #!$%@? najlepsze jest to ze stwierdzila ze kupi takie same przescierdala dla nas i dla dziecka i bedziemy miec takie same wzory.
6. Przewijak.. wszyscy moi znajomi przewijali dzieci na lozku, sofie, desce do prasowania ale nie, moja zona musi miec przewijak i nie z ikei za 600 zl tylko vintage za 2500 bo ona niebedzie na dziecku oszczedzac....
7. Co mnie najbardziej #!$%@? krzeslo do karmienia ... za 1200 zl kumacie to, krzeslo do karmienia za 1200 zl. Wszyscy moi znajomi, rodzina, rodzina zony mieli krzesla z ikei za 150 zl ale ona musi miec krzeslo za 1200 zl
8. Kosz na pieluchy niemoze byc taki zwykly bialy za 150 zl tylko musi byc matowy rozowy za 450 zl i jeszcze ma funkcje lampki na wieku bo przeciez niemozna zapalic lampy zeby pieluche wywalic tylko po ciemku bedzie wywalac pieluche.
9. Po tym juz mi pekla zyla, jeszcze niedogadane imie ale ona juz zamowila personalizowany uchwyt na smoczek z gryzakiem za jedyne 350 zl z imieniem Zofia.
10. Fotel do karmienia w mieszkaniu mamy sofe, łóżko, fotel USZAK ale nie musi byc specjalny fotel do karmienia bujany za 2800 zl, juz nie bede wspominal ze matka karmila mnie na taborecie bo wiecie o co mi chodzi..

#!$%@? juz bylem tak #!$%@? i wiem ze przesadzilem ale jej powiedzialem ze jakby sie okazlo ze poronisz to bym nawet chwili sie nie zastanawial tylko bym sie rozwiodl bo ci #!$%@? od tego dziecka. Minie rok a my na styrychu bedziemy miec graty o wartosci 30 tysiecy dla dzieciaka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613931da341800000a888ae1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 194
  • Odpowiedz
@PlusujMnie: Mam już 5 wózek bo różowa ma jebla i te quinny to największe gowno wśród marek „premium”. Ale zauważyłem, że jak ktoś słyszy quinny to jara się jak jedenastolatka nowym iphonem.
  • Odpowiedz
@gnch: Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś oprócz ostatniego punktu. Jeśli ma się normalnie urządzone mieszkanie czyli jakieś sofy, fotele i inne takie to nie ma opcji żeby nie znalazło się wygodne miejsce do karmienia i dogryzanie opowi z matką i stołkiem jest nie na miejscu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
Punkt 1 jest głupi. Jakie to ma znaczenie czym Cię wozili starzy i ile to kosztowało? Na zakupy jeździliście pewnie maluchem czy innym polonezem, tzn. Że dziś też masz nim jeździć?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: odpuść troche żonie, bo psycha zryta przez hormony, syndrom wicia gniazda itp. Ja przed porodem chcialam wozek za 5 k, bo tez mialam myslenie, ze dla mojego bombelka musi byc wszystko co najlepsze. dopiero po czasie dotarlo do mnie jakie to idiotyczne. Dziecko naprawde nie potrzebuje wiele, nawet bez wozka da sie obejsc, juz nie mówię o innych #!$%@?. Musisz byc glosem rozsadku żony i zachować stalowe nerwy, żonie przejdzie
  • Odpowiedz
Napisz coś więcej o tym


@SargonofAkkad: nie rozumiem coś napisał po tym fragmencie, ale jak chcesz poznać pojęcie, to wyguglaj "Syndrom wicia gniazda", który zaczyna się jakoś w ~7 miesiąca ciąży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebek1987 no spoko.
Każdy ma swoje zdanie. Mi się mały Q. Idealnie mieścił się bagażnika i zostawało w opór miejsca na zakupy.
Nie był idealny ale był napewno jednym z lepszych.

Nie jedzie VW multiwan by #!$%@?ć z jakimiś lochami premimum.
  • Odpowiedz