Wpis z mikrobloga

To jest żałosne ale w sumie warto skomentować dzbanów Kozajasza i saakaszi (nie wołam, bo nie jestem zainteresowany ich komentarzem do mojego wpisu) którzy robią znalezisko nt rzekomego hejtu kucy dotyczącego córki p. Wilka.

Otóż chciałbym podkreślić na podstawie tego znaleziska, że w głowach tych ludzi, sympatycy konfederacji i ich wyborcy stanowią jakieś sto osób z czego większość jest na wykopie XD

To jest tak marne, te zamieszczanie tego typu znalezisk tylko dlatego, bo "prafaki też takie gufno na głufnom wykopujom, hyhy" jest kwintesencją starej maksymy która głosi, że neuropa nie umie into #heheszki .

#konfederacja #bekazneuropy #bekazlewactwa (po namyśle: neuropa, nie zapraszam do dyskusji)
  • 24
  • Odpowiedz
@qluch: teraz sobie wyobraź że ciebie śmieszą znaleziska typu" co było ćpane na lewicy" a lewaczków śmieszą wpisy o debilizmie wyborców k0nfederacji. czy to takie trudne?
  • Odpowiedz
którzy robią znalezisko nt rzekomego hejtu kucy dotyczącego córki p. Wilka.


@qluch: @Kozajsza sam te wpisy robił, wiem widziałem, umawiali się na ---> discordzie <--- neuropy żeby oczernić pana Jacka Wilka z Konfederacji oraz jego córkę Marysię Wilk. Później zrobili o tym wpis na wykopie. Zgłosiłem do moderacji żeby dostał bana za manipulacje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@qluch: a czyli tak sobie płaczesz na szurskich tagach zaprzeczając wszystkiemu, jednak boisz się wdać w dyskusję z zainteresowanymi. No powiem Ci, że przebijasz nawet usuwającego wpisy @L3stko - widzisz, nie boje się zawołać twojego kolegi po fachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No powiem Ci, że przebijasz nawet usuwającego wpisy @L3stko - widzisz, nie boje się zawołać twojego kolegi po fachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Niggalke: człowieku opanuj się, bo robisz dramy że jakiś wpis zniknął, a nie wiesz z jakiego powodu.

P.S. Zachowaj poziom dyskusji, to wtedy może ludzie będą chcieli z tobą konwersować.
  • Odpowiedz
@qluch Fajnie, ale zawsze, gdy wchodzę na yt, fb czy wykopie w treści przyciągające fanów Konfederacji, to widzę totalnych odklejeńców. Przecież takich fanatycznych baranów nie ma nawet pis xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@L3stko: nie oszukujmy się, nie pierwszy i nie ostatni raz usuwasz wpisy, których jesteś autorem, a które zrobiły się dla ciebie niewygodne. Każdy, kto Cię cokolwiek kojarzy i każdy kto kiedykolwiek z Tobą dyskutował o tym wie. Miej na tyle jaj, żeby się choć raz do tego przyznać.
  • Odpowiedz
@Niggalke Miej na tyle jaj

Jakich jaj, jakiej godności xD Przecież l3stek poczarnolistował 3/4 wykopu, żeby był mu wygód wygodnie w swojej ofercie bańce. Chłop ma swoje lata, więc trochę się obawiam, że jego stan jest już nieodwracalny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@L3stko: oczywiście że to prawda. Nie potrafisz się z tym pogodzić, nie potrafisz się do tego przyznać. Powiem Ci tak w tajemnicy - straszny z ciebie mięczak, skoro nie potrafisz wziąć na klatę swoich błędów. Powinieneś się wstydzić.
  • Odpowiedz
@Niggalke: jeżeli uważasz, że przejmuję się tym, co ktoś napisał w internecie i nie potrafię z tym żyć, to mogę odpisać - XD.

A wracając do tamtej dyskusji - cały czas stoję na stanowisku, że każdy ma prawo robić to, co mu się podoba i nikt nie ma prawa zaglądać mu pod kołdrę. Dziwię się, że taką oczywistość trzeba tłumaczyć - podobno - tolerancyjnej neur0pie. Tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko:

jeżeli uważasz, że przejmuję się tym, co ktoś napisał w internecie i nie potrafię z tym żyć, to mogę odpisać - XD.


Dlatego nadal mi odpowiadasz, nie? Bo się nie przejmujesz XD

Dziwię się, że taką oczywistość trzeba tłumaczyć - podobno - tolerancyjnej neur0pie


Czyli właściwie to komu? XD bo jestem ciekaw kogo uznajesz za tą "neurope" XD
  • Odpowiedz
@L3stko: nie oszukujmy się, nie pierwszy i nie ostatni raz usuwasz wpisy, których jesteś autorem


@Niggalke: Ale ten typ jest niesamowity, to jest totalny masakrator samego siebie XD

wpis oczywiście wykasowany https://www.wykop.pl/wpis/60157731/wyjasnilem-kulturalnie-juleczke-a-co-ona-zrobila-z/
ale google cache trzyma kopię XD

a ten pisze tutaj.....

"A wracając do tamtej dyskusji - cały czas stoję na stanowisku, że każdy ma prawo robić to, co mu się podoba i nikt nie ma prawa zaglądać mu
UchoSorosa - > @L3stko: nie oszukujmy się, nie pierwszy i nie ostatni raz usuwasz wpi...

źródło: comment_16311809953at7fv75QCVH6j9poLbPMW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz