Wpis z mikrobloga

@thority: nie wiem, czy tylko ja mam tak, ale Szczęsnego bym aż tak nie winił. Był zasłonięty w tym momencie, więc może też trochę źle ustawiony, ale w 99.9% przypadków rywal z piłką tak daleko od bramki nie decyduje się na bombę z dystansu. Zauważył więc piłkę w momencie, gdy przeleciała za Bednarkową głową, który tylko dzięki błyskawicznemu unikowi rodem z UFC nie wyłapał gonga od lecącej ponad 100km/h futbolówki. To
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Friz_PL: wykopki mają już tak #!$%@? w głowie na punkcie Szczesnego ze to głowa mała :D Mistrzostwo to było jak na tagu śmiali się z Szczesnego jak Polska straciła bramkę z San Marino (Szczęsny wtedy nie grał :D).
Mistrzostwo to było jak na tagu śmiali się z Szczesnego jak Polska straciła bramkę z San Marino (Szczęsny wtedy nie grał :D).


@Radus: to nie był dosłownie jeden wpis?
Pisanie o Szczęsnym w negatywnym świetle powoduje zbieranie wpisów od wykopowych Januszów, przy golu nie miał szans na dobrą interwencje (jedynie przypadek mógł go uratować), zagrał dobry mecz z Albanią i gdyby nie on to dzisiaj mielibyśmy cztery punkty a nie 1 jeden do drugiego miejsca