Wpis z mikrobloga

Ale ten Gapcio to nieudacznik. Rzekomo jego dziecko ma 3 lata, a ten się dopiero obudził że w akcie urodzenia rubryka dotycząca ojca jest pusta. Jakoś wcześniej mu to nie przeszkadzało.
Druga kwestia bo powiedział że jakby Dżunku dostała PL obywatelstwo to ułatwiło by dostanie wizy dla Tharong tylko nie wiem jak on chce to zrobić skoro jakiś czas temu twierdził że nawet rodzina nie wie kiedy Tharong się urodziła bo nie prowadzono kiedyś na wsiach żadnej dokumentacji.
Ten Gapcio dla mnie to powinien mieć jakiś stopień niepełnosprawności przyznany bo gość mentalnie zachowuje się jak małe dziecko.
#raportzpanstwasrodka
  • 32
@dizel81: I druga kwestia: nie wiem czy masz dzieci, czy nie, ale tak delikatnie chcę wyjaśnić, uwierz mi Dizel, nie znam matki, która nie pamiętałaby daty urodzin swojego dziecka, nieważne czy to matka- Khmerka, Polka, czy Kongijka, po prostu takie rzeczy się nie zdarzają, by matki nie pamiętały kiedy i kogo rodziły, więc niech gapuś nie #!$%@? swoich farmazonów, bo wieś wsią i papiery mogą nie istnieć, ale matka ma to
@Babcia_krzyzowa: nie dotyczy mnie akurat 500 plus ale kiedyś coś było że mieli to ukrócić dla tych co siedzą za granicą, ale nie wiem czy to sprawdzają.
@RobertoEscobar: papiery są w sensie akt urodzenia no ale Gapcia tam nie ma:)
A tak już pomijając to wszystko to trzeba być chorym na głowę żeby takie prywatne sprawy wywlekać na forum publiczne w sensie na jutubę tylko dlatego żeby coś nagrać. Dla
Zakład ze spierdzieli gdzies przed ta finalizacja dokumentów


@RobertoEscobar: Ależ oczywiście że masz rację! Odwleka ten moment tak bardzo jak się tylko da, bo doskonale wie że jak tylko postawi stopę na Polskiej ziemi do na dzień dobry zakładają mu kajdanki i idzie do więzienia za niepłacenie alimentów. Z Polski też uciekał dziwnie bo przez Słowację czy tam Czechy, szkoda dziecka tylko bo zostanie bez niczego
może gapa został tylko wrobiony w dziecko przez sprytną kelnereczkę


@Mokrysenhejtera: Jest raczej odwrotnie, gapa nie być w papierach bo wie że jak kiedyś ucieknie z Kambo to po co mu kolejne alimenty czy tam inne kłopoty ( Nie wiem czy w kambo jest coś takiego jak alimenty )
@RobertoEscobar: Całkiem możliwe, że się migał od zastania formalnie ojcem. Dziecko nieplanowane, jego sytuacja finansowa była "po pas w długi". To nie dziwota, że zostawił sobie furtkę wyjścia. Wieczorna wycieczka po fajki i tyle go widzieli.