Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem po trzydziestce i dopiero teraz zrozumiałem, że źle wybrałem kierunek studiów i powinienem był pójść na studia, które od zawsze mnie interesowały czyli psychologię. Niestety jestem już w takim wieku, że nie mam czasu na robienie 5-letnich studiów, a potem jeszcze 4-letniej szkoły psychoterapii. Czy ktoś z Was może poradzić odnośnie alternatywnych kursów lub ścieżek kariery, które są podobne do psychologii, ale wykształcenie zajmuje o wiele mniej czasu ? #psychologia #pracbaza #studbaza #kariera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613891e39693e7000a2f2bfb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 14
Ania: Hej, ja mam 38 i zamierzam iść na psychologie, właśnie na SWPS, psychologia dla magistrow trwa 3,5 roku bo odchodzą przedmioty ogólne typu ang.. W wieku 30 lat, tez uważałam, że już za póżno ;D a teraz myślę, że co mi szkodzi? Ciągnie mnie do tego od czasów LO, ale bałam sie zdawać biologii na maturze, poszlam na łatwiznę i zdawałam matematyke i chemię bo nie musiałam się uczyć. A