Wpis z mikrobloga

@arektokox: Dużo lepsza, ponieważ te BTC ty posiadasz i nikt nie może ci ich zabrać ani nikt ich nie kontriluje. Są niezależne, niecenzurowalne i tylko ty je posiadasz.
Użycie karty to płatność dokonana cyfrową walutą, której ty nie kontrolujesz ani nie posiadasz. Ty nie płacisz, tylko zlecasz płatność usługodawcy.

Najśmieszniejsze jest to, że kiedy internet dopiero zaczynał być dostępny komercyjnie poza użytkiem akademickim, na początku lat 90, byli ludzie którzy natychmiast
@Opposition_Fuhrer: Wow,niesamowita technologia to prawie jak przyłożenie karty kredytowej/telefonu do terminala


@arektokox: tak, tylko pamietaj, ze wartość tego co posiadasz leży tylko i wyłącznie u Ciebie i to tylko i wyłącznie Ty masz dostęp.
Pieniądze które płacisz kartą nie należą tak naprawdę do Ciebie, tzn należą, ale w gruncie rzeczy są one banku. I jak Ci się noga powinie coś się stanie, to bank może zablokować Twoje konto.
Tu do
chmiast z


@Opposition_Fuhrer: no fajnie,ale jakie to ma realne przelozenie na cokolwiek? To,ze skarbowka nie zobaczy na co i ile wydaje?(choc to i i tak zaden arguemnt,bo napewno juz wszystko wiedza w salwadorze).Przeciez uzywanie BTC w tym celu kompletnie mija sie z jakimkolwiek celem
@CarlGustavJung: Daj spokój. Oni ufają rządom a nie jakimś Nakanoto. Rządy zatrudniają profesjonalidtów i na pewno najlepiej zadbają o obywateli. A wysoka inflacja jest dobra bo stymuluje i napędza gospodarkę. Tak mówią eksperci od ekonomii. Tylko idiota by zaufał jakimś wykopkom i innym dzieciakom a nie profesjonalistom...

@arektokox:
WIĘKSZOŚĆ OTĘPIAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA


@Opposition_Fuhrer: sam sobie odpowiadasz, i to z butą dokładnie. Z grubym marginesem powiem, że tylko 5% osób ogarnia czym jest bitcoin. Reszta będzie niezłym celem na phishing i ukraińskich hakerów OLXowych.
@Bubo_bubo: Jak na razie to na OLXie wyłudzają masowo fiaty a nie BTC. Jak ktoś jest podatny, to nie ma różnicy o jaką walutę chodzi.

Tak, buta. A wiesz czemu?
Bo nocoinerów coraz bardziej bolą dupska i to widać bez przerwy jak wraz z adopcją i ceną narasta ich ból. Nawet jeśli niektórzy widzą w nim sens, to i tak atakują, bo ich ominął i ulżyłoby im gdyby jebnął a "somsiad
@arektokox: ty głupi jesteś czy masz 10 lat? nie pamiętasz 2008 roku? #!$%@? oszczędności na cyprze? konfiskaty złota? #!$%@? no debile wszędzie dookoła. ale to w sumie dobrze bo będzie człowiek i jego dzieci przyszłą elitą na którą takie parobki będą #!$%@?ć
@WhiskeyIHaze: No tak,przeciez w krypto nic takiego sie nie dzieje,alt coiny nie zdychaja z dnia na dzien,a scamcoiny nie istnieja.Przeciez w krypto nikt nie stracil nigdy nawet centa bo to,ze potrafi spasc w tydzien o 50% a tydzien pozniej znow 50% to tylko moje koszmary.Czlowieku otworz oczy,bo widac,ze wiesz tylko tyle ile chcesz wiedziec xD
Przytocz mi jeszcze II wojne swiatowa jako argument bo wtedy pewnie tez mocno wstrzasnelo ekonomia i
@Opposition_Fuhrer: @arektokox: miałem sytuacje jakoś 3 lata temu że bank zablokował mi całkiem konto bo niby przewinęły się przez niego pieniądze kradzione. #!$%@? się tam przewinęło, ale zablokowali mi to konto i odzyskałem swoje środki które miałem tam dopiero po ponad roku i łażenia po policji i prokuraturze :DD miałem też trochę hajsu w BTC. Gdyby nie to, nie miałbym za co żyć.