Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuję godzinkę konsultacji online z doradcą podatkowym, oczywiście odpłatnie.
Dziewczyna zmienia pracę i zastanawia się czy brać B2B czy UoP. Wstępną propozycję ma UoP 12k, B2B do negocjacji jeszcze. Chce, żeby porozmawiała z kimś, kto jej jasno przedstawi jak będzie wyglądać jej wynagrodzenia "na rękę" teraz jak i w przyszłym roku, kiedy pojawi się Nowy Ład.

Proszę polećcie kogoś z kim mogłaby porozmawiać :)
#programista15k #programowanie #ksiegowosc #doradcapodatkowy #it #b2b
  • 14
@masterix: wiem, że nie przyjęta, ale są jakieś szkice jak to ma wygląd. Informacja, ze z doniesień mailów ma to być tak i tak to też jakaś informacja. Czytam na bieżąco bo sam mam działalność, ale wolę żeby ktoś jeszcze wytłumaczył mojej różowej to a nie ja bo potem będzie na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a skąd ktoś ma wiedzieć jak będzie wyglądać w przyszłym roku skoro ustawa nie jest jeszcze przyjęta?


@masterix: Ci co już wiedzą, że będą głosować 'za' nawet tego nie wiedzą. Sam prezydent wie, że podpisze a też nie wie co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kuncfot: To nie korpo z wielomilionowymi przychodami. Tak na prawdę wystarczy kalkulator w necie, ale, że niektóre osoby potrzebują, żeby im ktoś wszystko wytłumaczył i odpowiedział na pytania to w tym przypadku zwykły księgowy wystarczy. Spokojnie.