Wpis z mikrobloga

Jana Szostak znana białoruska aktywistka, słynna ze swoich umiejętności wokalnych, nawołuje do sankcji unijnych przeciwko Polsce w związku z wydarzeniami na granicy za które odpowiedzialna jest Białoruś. Tak, tak proszę państwa białoruska imigrantka działa na szkodę ultra nietolerancyjnego kraju który ją przyjął, wykształcił i zapewnił byt na który nie mogła liczyć w ojczyźnie, czy jakieś poważne państwo poza polską pozwoliłoby na to sobie?

#bialorus
Ciapatus - Jana Szostak znana białoruska aktywistka, słynna ze swoich umiejętności wo...

źródło: comment_1631042394jRmSM2oDeuAsQT9a0BGkWl.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ciapatus: swoją drogą znacie jakichś Polaków żyjących na Zachodzie i tak mocno angażujących się w życie publiczno-polityczne danego kraju, których duża część działalności opiera się na krytyce i szkalowaniu kraju gospodarza
  • Odpowiedz
@Mathieu_gbw: W ramach załagodzenia napiętych stosunków z Łukaszenką proponuje deportacje tej opozycjonistki na Białoruś, nie będzie już musiała się męczyć w niehumanitarnej Polsce, a w łagrze u Baćki będzie miała wiele okazji do darcia mordy ku chwale demokracji
  • Odpowiedz
swoją drogą znacie jakichś Polaków żyjących na Zachodzie i tak mocno angażujących się w życie publiczno-polityczne danego kraju, których duża część działalności opiera się na krytyce i szkalowaniu kraju gospodarza


@Ciapatus: A znasz zachodni kraj tak cynicznie łmiący własne zobowiazania w wielu sprawach jednoczesnie? Bo to w tym problem.

Jeżeli tych uchodzców naprawde wyrzucono to złamano prawo.
  • Odpowiedz
Jake prawo złamano wyrzucając ludzi nielegalnie forsujących granicę? Chcę azyl - zapraszamy do przejścia granicznego i rozmowy z pogranicznikami


@Golfinho: przecież oni ich do przejscia nie dopuszczaja. znasz sprawe z Czeczenami sprzed kilku lat? wtedy był obóz pod granica na 500 osób. dopuszczali ich do przejscia ale nie wpuszczali do PL. efekt? odszkodowania po kilkadziesiat tysiecy euro dla każdego Czeczena za odmowe przyjecia wniosków.
  • Odpowiedz
własne zobowiazania w wielu sprawach jednoczesnie?


@szurszur: w wielu to znaczy jakch? Pushback faktycznie jest nielegalny, ale już wcześniej stosowały go Grecja czy Włochy i unia nie kiwnie palcem bo jest to w interesie głównych państw unijnych, do których chcą się dostać ci ludzie
  • Odpowiedz
@szurszur: no dobrze, ja też jestem przeciwny temu co pis zrobił z konstytucją, sądami czy próbą dobrania się do mediów, ale nigdy nie byłbym w związku z tym za sankcjami dla Polski, a domaganie się takich przez imigrantke uważam już za szczyt bezczelności. Zresztą nie jest ona jedynym imigrantem z ruskiego mira zachowującym się w taki sposób, ostatnio dość sporo się ich pojawiło, czy to przypadek? Nie wiem
  • Odpowiedz
ja też jestem przeciwny temu co pis zrobił z konstytucją, sądami czy próbą dobrania się do mediów, ale nigdy nie byłbym w związku z tym za sankcjami dla Polski,


@Ciapatus: to nie jesteś przeciwny tylko bierny
  • Odpowiedz