Wpis z mikrobloga

a orientujecie się jakim pociągiem najlepiej wracać z rowerem (IC, tlk itp)? Żeby problemu nie było z zabraniem się z rowerem


@tresor: Ja to bym pojechał pociągiem i wracał rowerem, dużo przyjemniejsza opcja bo nie stresujesz się że nie zdążysz, nie czekasz spocony na dworcu etc. tylko prosto po wycieczce pod prysznic w domku. :) ale wiem, że tak psychicznie to lepiej jak się "gdzieś jedzie" niż "skądś wraca" ( ͡
którym najlpiej? IC, TLK?


@tresor: Tu nie pomogę bo moja baza to Warszawa i wszystkie okolice objeżdżam Kolejami Mazowieckimi, raz tylko przypadkiem wpadłem do jakiegoś IC w ostatniej chwili i po prostu w ostatnim wagonie stałem plotkując z konduktorką. Różnica była w cenie, dosyć znaczna :) bo sam bilet droższy i za rower trzeba płacić a w KM rowery za friko. Ogólnie to chyba IC, TLK - różnica tylko w cenie
rowerem nigdy pkp nie jeździłem - którym najlpiej? IC, TLK?


@tresor: jechałem co prawda raz, IC, dwa wagony miały specjalne haki do podwieszenia roweru. Ale raczej nie zastanawiałbym się, który przewoźnik, tylko czy da radę rower przewieźć. W szukajce możesz wybrać przewoźników, jak również zaznaczyć opcję przewozu roweru i Ci zwróci odpowiednie połączenia.